MLADŠÍ DOROST: Cennou výhru od Jizery doprovodil očekávaný zisk se Znojmem

04.03.2015 00:57, autor: Pavel Šácha

Mladší dorostenecký výběr Kohoutů si to o uplynulém víkendu rozdal se dvěma soupeři z chvostu ligové skupiny o udržení. Dobrá věc se nakonec podařila a Táborští uložili do své sbírky plný počet bodů.

HC Benátky n/J. - HC Tábor

1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

Sobota, 28.2.2015 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Adamec (Škoda, Zavadil), Adamec (Řezáč, Himpan), Řezáč (Zavadil, Himpan), Šafář (Řezáč).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Stibal) – Bouška, Šedivý, Šafář, Drhovský, Vacula, Čížek – Zavadil, Škoda, Camrda – Himpan, Řezáč, Adamec – Malý, Harazin, Kratochvíl.

HC Tábor - HC Orli Znojmo

8:3 (2:1, 2:1, 4:1)

Neděle, 1.3.2015 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Himpan (Řezáč, Šafář), Adamec (Řezáč, Himpan), Harazin (Zavadil, Kratochvíl), Himpan (Drhovský, Řezáč), Škoda (Zavadil), Kratochvíl, Harazin (Zavadil), Adamec (Šafář).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Prchlík) – Bouška, Šedivý, Šafář, Drhovský, Vacula, Čížek – Zavadil, Škoda, Camrda – Himpan, Řezáč, Adamec – Malý, Harazin, Kratochvíl.

.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality