MLADŠÍ DOROST: Kohouti počtvrté v řadě vyhráli, jeden cenný bod ale odplul k Jizeře

05.01.2015 22:59, autor: Pavel Šácha

Na konto mladšího dorostu táborského HC přibylo v neděli čtvrté vítězství v řadě. Tentokrát ho ovšem provázela lehce trpká příchuť. V průběhu utkání nejprve kostrbatě doháněli gólové manko, aby se jim v poslední části podařilo prodrat do vedení. Udržet ho ovšem nedokázali a celek od Jizery zaslouženě srovnal krok. V loterii samostatných nájezdů se poprvé v aktuálním ligovém ročníku usmálo štěstí právě na táborské hráče.

MLADŠÍ DOROST: Kohouti počtvrté v řadě vyhráli, jeden cenný bod ale odplul k Jizeře

HC Tábor - HC Benátky n/J.

6:5sn (1:2, 1:0, 3:3)

Neděle, 4.1.2015 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Prášek, Himpan (Pištěk), Prášek (Harazin), Šafář (Himpan), Pištěk (Řezáč), nájezd Pištěk.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun – Vacula, Drhovský, Šedivý, Šafář, Bouška, Adamec – Pištěk, Řezáč, Himpan – Zavadil, Škoda, Prášek – Harazin, Bednář, Kratochvíl – Malý.

 René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „Odehráli jsme tentokrát utkání plné zmatků. Kluci si po třech vítězstvích v řadě mysleli, že to půjde samo a udělali plno nehokejových rozhodnutí a chyb. Vím, že se jim ještě těžko bruslilo po náročných kondičních trénincích o vánoční přestávce, ale řada chyb pramenila z naší lehkovážnosti. Vlastní nedisciplinovaností jsme zbytečně přišli o bod. Z tohoto důvodu nemůžeme být spokojeni. Co mne naopak těší, že jsme poprvé v sezóně vyhráli na nájezdy.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality