MLADŠÍ DOROST: Kohouti se vykoupili za domácí ztrátu hladkou výhrou v Jihlavě

18.12.2017 23:18, autor: Pavel Šácha

Další náročný nadstavbový víkend měl pro táborské mladší dorostence hořko-sladkou příchuť. Zápasy se záložními týmy Pardubic a Jihlavy vykázaly padesátiprocentní úspěšnost, a navíc takříkajíc „naruby“. V pátečním utkání s Východočechy celek od Jordánu poprvé ze čtyř vzájemných střetů padl, aby jen o dva dny později vyučil na Horáckém stadionu domácí Duklu. V tabulce nadstavbové skupiny L jsou táborští mladíci druzí o tři body za Motorem České Budějovice B, ale jejich nejbližší pronásledovatelé z Pardubic a Kolína mají při stejném bodovém zisku jeden zápas k dobru.

MLADŠÍ DOROST: Kohouti se vykoupili za domácí ztrátu hladkou výhrou v Jihlavě

HC Tábor - Dynamo Pardubice

2:4 (1:2, 0:1, 1:1)

Pátek, 15.12.2017 18:20 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 20. Nevšímal (Janda), 47. Matoušek (Kundrát) - 3.Pavlík (Koudelka), 3. Chalupník (Divíšek, Hykl), 32. Koudelka (Pirner), 47. Hykl.

Rozhodčí: Stach - Deim, Kubíček.   Vyloučení: 4:4   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 36:33   Diváci: 40

HC TÁBOR: Novák (Machálek) – Kofroň, Šrubař, Duda, Šťastný, Janda – Kovářík, Slabý, Matoušek, Eremiáš, Kundrát, Nevšímal, Sviták, Růžička, Ent.

DYNAMO PARDUBICE: Kadlc (Ševčík) – Koudelka,Vojtěch, Vašíček, Tvrdník, Chabada, Votava –Novotný,Formánek, Valkoun, Chalupník, Pavlík, Divíšek, Pirner, Nekvinda, Hykl, Pulpán

HC Dukla Jihlava "B" - HC Tábor

1:9 (1:1, 0:5, 0:3)

Neděle, 17.12.2017 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 6. Mlejnek (Dúška, Melenovský) - 5. Kundrát, 25. Slabý, 28. Matoušek (Kofroň, Berka), 7. Matoušek (Slabý, Kovářík), 39. Slabý (Kovářík, Nevšímal), 39. Kundrát (Matoušek), 44. Kofroň (Duda), 48. Berka, 52. Růžička (Ent).

Rozhodčí: V. Ryšavý - A. Ryšavý, Šťastná.   Vyloučení: 6:6   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 17:33   Diváci: 48

HC DUKLA JIHLAVA "B": Pavlas – Buzek, Poledna, Nosek, Broža, Dúška, Hrbek, Číhal – Dýcková, Báťa, Sedlák, Bína, Štorek, Pigl, Melenovský, Mlejnek.

HC TÁBOR: Machálek (Novák) – Slabý, Kofroň, Šrubař, Janda, Duda, Šťastný – Berka, Kovářík, Matoušek, Kundrát, Eremiáš, Nevšímal, Ent, Růžička, Sviták.


René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor – po utkání s Pardubicemi B:
„V základní části jsme tohoto soupeře třikrát porazili, ale napočtvrté, když je to důležité, tak prohrajeme. Navíc jsme zápas ztratili svojí naprostou nekázní a nedisciplinovaností. Obránci nebyli schopní rozehrát útočníkům jeden jediný puk a útočníci nedávali góly ani do prázdné brány. Byl to 'zápas blbec', na který musíme rychle zapomenout a vzít si z něj ponaučení, že bez poctivé práce nevyhrajeme ani s o hlavu menšími kluky.“ Po utkání v Jihlavě: „V neděli jsme naopak odehráli velice povedené utkání. Po dlouhé pauze se poprvé na ledě objevil Pavel Berka, a bylo to znát. V první třetině jsme se s Jihlavou tahali o každý kousek ledu a zápas byl vyrovnaný, ale ve druhé jsme soupeře definitivně zlomili. Paradoxně nejlepšími hráči na ledě byli tři útočníci, kteří hráli beky, protože máme k dispozici pouze tři obránce. Stále nám dělá problémy proměňování šancí; co nedáme, to je neuvěřitelné…“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality