MLADŠÍ DOROST: Kombinovaná táborská sestava v Třebíči žehrala na koncovku

06.01.2016 00:36, autor: Pavel Šácha

Mladší dorostenecký výběr Kohoutů v Třebíči zapečetil program základní části ligové soutěže. V současnosti už Táborští zbrojí na vstup do desetizápasových nadstavbových bojů.

Hor. Slavia Třebíč - HC Tábor

4:3sn (1:1, 1:1, 1:1 - 2:1)

Neděle, 3.1.2016 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Kotounová, Himpan (Šafář), Kratochvíl (Černošek).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bartoň (40. Vácha) - Šafář ,Čížek, Černošek, Kotounová, Pavlát, Dančišin - Kratochvíl, Himpan, Harazin, Adamec, Camrda, Duda, Berka, Lang, Malý, Pauš.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „V kombinované sestavě s pěti osmáky jsme jeli do Třebíče v bezstarostném rozpoložení, neboť tento zápas už nemohl na dění v tabulce nic změnit. Soupeře jsme v utkání přehráli, ale naše koncovka byla naprosto žalostná. Šestkrát jsme jeli sami na branku a nic, naopak po našich hrubých chybách jsme inkasovali. Nájezdy jen podtrhly naši střeleckou nemohoucnost. Nyní nám začíná veledůležitá nadstavba deseti zápasů, na kterou se musíme řádně připravit a hlavně dát dohromady zraněními zdecimované opory.“ 

 

KRAJSKÝ PŘEBOR

SHC Klatovy – HC Tábor B 8:0 (2:0, 3:0, 3:0) 

 René Skalický: „Do Klatov jsme vzali hráče ročníku 2001, aby ukázali, co v nich je. Nutno říci, že to proti jedenácti hráčům ročníku 1999 bylo pořádně do kopce a Klatovy nás prakticky po celý zápas přehrávaly. Kluci ale podali výborný výkon, nedali se a chtěli hrát hokej. Přestože nás domácí zasypali osmi góly, tak musím kluky pochválit; hrát proti o dva roky starším a o dvacet centimetrů vyšším hokejistům je opravdu těžké.“
 Sestava táborského týmu: Baloun (30. Stibal) – Štekr, Hubata, Pánek, Blafka, Volčík, Šedivý, Staněk – Komma, Přívozník, Knobloch – Petřík, Malý, Bednář – Barda, Melichar, Bouška.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality