MLADŠÍ DOROST: Ledová sprcha a nečekaný pád na tvrdou zem, derby ovládl Vajgar

08.12.2013 22:58, autor: Pavel Šácha

Vítězná série mladších dorostenců táborského HC se v neděli zřítila do ligové minulosti, a to s velkým rachotem. Hned v úvodu jihočeského derby přichystali hosté z Jindřichova Hradce domácímu favoritovi šok, ze kterého se pak za celých šedesáti minut nedokázal vzpamatovat.

MLADŠÍ DOROST: Ledová sprcha a nečekaný pád na tvrdou zem, derby ovládl Vajgar

HC Tábor - KLH Vajgar J. Hradec

4:8 (1:5, 1:2, 2:1)

Neděle, 8.12.2013 12:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Kalaš (Prášek), Buriánek (Veřtát), Jelínek (Buriánek, Šedivý), Šedivý (Raiterman).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil (Lekeš) – Tesař, Raiterman, Vápeník, Brabec, Duda, Stark – Veřtát, Buriánek, Jelínek – Prášek, Kalaš, Šimánek – Hubáček, Šedivý, Zavadil.

René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor: „Co k tomu dodat…!? Byl to prostě 'zápas blbec'. Soupeř nás totálně vyučil v produktivitě, lépe bruslil, a bohužel i vítězství snad chtěl víc. Kluci dnes byli nedůslední, roztěkaní, a na co sáhli, to kazili. Naopak útočníci Vajgaru si s naší obranou dělali co chtěli. Takový průvan v defenzívě jsme letos ještě neměli, zejména první obranná dvojice, která  byla u pěti obdržených gólů mě moc zklamala. Doufám, že jsme si to dnes vybrali až do dna, spadli jsme z hrušky na zem a příští zápas už bude zase vypadat k naší spojenosti. Jak nedávno prohlásil můj kolega, mladší dorost není kapela, aby stále vyhrával.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality