MLADŠÍ DOROST: Ledová sprcha a nečekaný pád na tvrdou zem, derby ovládl Vajgar

08.12.2013 22:58, autor: Pavel Šácha

Vítězná série mladších dorostenců táborského HC se v neděli zřítila do ligové minulosti, a to s velkým rachotem. Hned v úvodu jihočeského derby přichystali hosté z Jindřichova Hradce domácímu favoritovi šok, ze kterého se pak za celých šedesáti minut nedokázal vzpamatovat.

MLADŠÍ DOROST: Ledová sprcha a nečekaný pád na tvrdou zem, derby ovládl Vajgar

HC Tábor - KLH Vajgar J. Hradec

4:8 (1:5, 1:2, 2:1)

Neděle, 8.12.2013 12:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Kalaš (Prášek), Buriánek (Veřtát), Jelínek (Buriánek, Šedivý), Šedivý (Raiterman).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil (Lekeš) – Tesař, Raiterman, Vápeník, Brabec, Duda, Stark – Veřtát, Buriánek, Jelínek – Prášek, Kalaš, Šimánek – Hubáček, Šedivý, Zavadil.

René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor: „Co k tomu dodat…!? Byl to prostě 'zápas blbec'. Soupeř nás totálně vyučil v produktivitě, lépe bruslil, a bohužel i vítězství snad chtěl víc. Kluci dnes byli nedůslední, roztěkaní, a na co sáhli, to kazili. Naopak útočníci Vajgaru si s naší obranou dělali co chtěli. Takový průvan v defenzívě jsme letos ještě neměli, zejména první obranná dvojice, která  byla u pěti obdržených gólů mě moc zklamala. Doufám, že jsme si to dnes vybrali až do dna, spadli jsme z hrušky na zem a příští zápas už bude zase vypadat k naší spojenosti. Jak nedávno prohlásil můj kolega, mladší dorost není kapela, aby stále vyhrával.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • MIlan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality