MLADŠÍ DOROST: Ledová sprcha a nečekaný pád na tvrdou zem, derby ovládl Vajgar

08.12.2013 22:58, autor: Pavel Šácha

Vítězná série mladších dorostenců táborského HC se v neděli zřítila do ligové minulosti, a to s velkým rachotem. Hned v úvodu jihočeského derby přichystali hosté z Jindřichova Hradce domácímu favoritovi šok, ze kterého se pak za celých šedesáti minut nedokázal vzpamatovat.

MLADŠÍ DOROST: Ledová sprcha a nečekaný pád na tvrdou zem, derby ovládl Vajgar

HC Tábor - KLH Vajgar J. Hradec

4:8 (1:5, 1:2, 2:1)

Neděle, 8.12.2013 12:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Kalaš (Prášek), Buriánek (Veřtát), Jelínek (Buriánek, Šedivý), Šedivý (Raiterman).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil (Lekeš) – Tesař, Raiterman, Vápeník, Brabec, Duda, Stark – Veřtát, Buriánek, Jelínek – Prášek, Kalaš, Šimánek – Hubáček, Šedivý, Zavadil.

René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor: „Co k tomu dodat…!? Byl to prostě 'zápas blbec'. Soupeř nás totálně vyučil v produktivitě, lépe bruslil, a bohužel i vítězství snad chtěl víc. Kluci dnes byli nedůslední, roztěkaní, a na co sáhli, to kazili. Naopak útočníci Vajgaru si s naší obranou dělali co chtěli. Takový průvan v defenzívě jsme letos ještě neměli, zejména první obranná dvojice, která  byla u pěti obdržených gólů mě moc zklamala. Doufám, že jsme si to dnes vybrali až do dna, spadli jsme z hrušky na zem a příští zápas už bude zase vypadat k naší spojenosti. Jak nedávno prohlásil můj kolega, mladší dorost není kapela, aby stále vyhrával.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality