MLADŠÍ DOROST: Na divokou přestřelku se Táborští připravili a dovedli ji k další výhře

29.01.2018 20:45, autor: Pavel Šácha

Táborští mladší dorostenci uzavřeli program první poloviny ligové nadstavby vítězně. Jejich domácí střetnutí s posíleným B-týmem Mountfieldu Hradec Králové sklouzlo k víceméně očekávané brankové „divočině“; Kohouti ji zvládli a upevnili si druhé místo v tabulce i bodový kontakt s chrudimským „béčkem“ Pardubic.

MLADŠÍ DOROST: Na divokou přestřelku se Táborští připravili a dovedli ji k další výhře

HC Tábor - Mountfield HK

11:7 (4:3, 4:3, 3:1)

Sobota, 27.1.2018 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 8. Šrubař (Matoušek) , 12. Nevšímal (Kundrát), 19. Kovářík (Slabý, Máca), 24. Kundrát (Šrubař), 25. Berka, 27. Eremiáš (Kundrát, Kofroň), 37. Nevšímal (Šrubař), 42. Šrubař (Nevšímal), 48. Kovářík, 55. Berka (Šťastný) - 12. Hynek, 16. Šedivý (Drbal), 20. Hynek (Šedivý), 33. Kubeček (Šedivý), 38. Boštík (Hynek), 40. Šedivý (Hynek), 44. Kubeček (Šedivý).

Rozhodčí: Adam - Smrž, Macháček.   Vyloučení: 2:3   Využití: 2:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 42:27   Diváci: 55

HC TÁBOR: Machálek, (Novák) – Kofroň, Šťastný, Šrubař, Růžička, Krch, Adamec – Berka, Duda, Matoušek, Eremiáš, Kundrát, Nevšímal, Kovářík, Máca, Slabý.

MOUNTFIELD HK: V. Kubeček (Pavlíček) – Wajsar, Rubáček, Havelec – Polej, Velc, A. Kubeček, Drbal, Boštík, Šedivý, Hynek.


René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor:
„Už den před zápasem jsme od naší tajné služby v Hradci Králové věděli, s kým Mounfield přijede, a naše obavy se naplnily. Extraligová lajna soupeře nám zle zatápěla a bylo vidět, že ti kluci jsou rychlostně i dovednostně úplně jinde. Počítali jsme tedy s tím, že nějaké ty góly dostaneme, a že je proto potřeba přehrát další dvě lajny Mountfieldu. Nabili jsme útok na maximum a šli do zápasu s jasnou kalkulací, že kdo dá víc gólů, vyhraje. Skóre se hned od začátku rychle měnilo, po dvou třetinách jsme vedli 8:6 a stále to bylo drama. V poslední třetině jsme hru v obavách stáhli na čtyři beky, přeházeli jsme složení útoků a zápas dotáhli do vítězného konce. Nutno říci, že sedm obdržených gólů nejde ani tak na vrub obránců nebo brankáře, ale hlavně našeho dorazového třetího útoku, který dostal pět gólů a pojem bránit mu nic neříkal. Naopak nás velice potěšil druhý útok 'mladých pušek', který pět gólů dal a žádný nedostal.“

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality