MLADŠÍ DOROST: Omlazený tým vyloupil hnízdo Orlů, derby ale Táborští ztratili

02.02.2015 23:44, autor: Pavel Šácha

Mladší dorostenci HC Tábor mají za sebou další dvě utkání ve své nadstavbové ligové skupině. Na ledě posledního Znojma dostali příležitost i hráči mladších ročníků, přesto se díky jasně vyhrané třetí části stěhovaly body k Jordánu. V neděli odpoledne mělo táborské mužstvo na programu prestižní jihočeské derby s Jindřichovým Hradcem. Také tento duel nakonec rozhodlo až závěrečné dějství, tentokrát ovšem v neprospěch Kohoutů.

MLADŠÍ DOROST: Omlazený tým vyloupil hnízdo Orlů, derby ale Táborští ztratili

HC Orli Znojmo - HC Tábor

4:7 (1:1, 3:3, 0:3)

Čtvrtek, 29.1.2015 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Pištěk (Himpan), Škoda (Hubata), Himpan (Pištěk, Řezáč), Řezáč (Himpan), Kratochvíl (Škoda), Řezáč (Pištěk), Adamec (Škoda).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun – Bouška, Šedivý, Čížek, Šafář, Štekr – Pištěk, Řezáč, Himpan – Hubata, Škoda, Kratochvíl – Knobloch, Adamec, Malý.

HC Tábor - KLH Vajgar J. Hradec

2:4 (1:1, 0:0, 1:3)

Neděle, 1.2.2015 14:30 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Zavadil (Prášek), Řezáč.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Drhovský, Vacula, Šafář, Pánek, Bouška, Šedivý – Zavadil, Škoda, Prášek – Kratochvíl, Adamec, Malý – Pištěk, Řezáč, Himpan.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor - po utkání ve Znojmě: „Na led posledního Znojma jsme jeli s velice omlazenou sestavou, přesto se hráči zhostili role favorita výborně. Byli jsme aktivnější a zvláště v koncích třetin Znojmo jsme viditelně přehrávali. Škoda jen velmi laciných a zbytečně inkasovaných gólů, které pramenily z naší nepozorností. Vinou toho jsme do půlky třetí třetiny udělali ze zápasu drama. Mladé hráče ročníku 2001 se budeme i nadále snažit zapracovávat do sestavy, aby se otrkali. Ve Znojmě to pro ně to bylo výborné utkání, tradiční opory ho zase rozhodly v náš prospěch.“ Po utkání s Jindřichovým Hradcem: „Hrál se oboustranně velice svižný hokej a takové zápasy klukům vždycky něco dají, jen je škoda, že jsme v něm ztratili body. Znovu se ukázalo, že na Jindřichův Hradec prostě neumíme zahrát. Hrajeme na oko pěkný hokej, dokážeme dostat soupeře pod tlak, ale ta finální gólová střela chybí. Naopak Hradečtí vždycky vytěží z minima maximum. Také dnes  jsme si dokázali vytvořit plno vyložených šancí, ale v zakončení to bylo velice špatné.“  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality