MLADŠÍ DOROST: Ouvej! Táborští mladíci nafasovali v domácí premiéře jedenáctigólový příděl

04.09.2016 21:43, autor: Pavel Šácha

Na domácí premiéru pod extraligovým praporem by mladší dorostenci táborského HC nejraději zapomněli. V jihočeském duelu s favorizovaným Motorem České Budějovice zůstali hluboko ve stínu svého čtvrtečního výkonu v Hradci Králové a trestem se jim stala dvouciferná porážka.

HC Tábor - Motor Č. Budějovice

0:11 (0:1, 0:5, 0:5)

Neděle, 4.9.2016 14:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: -

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun, Bartoň - Čížek, Šedivý, Pánek, Volčík, Štekr, Hubata, Černošek, Pavlát - Chocholoušek, Komma, Ledecký - Petřík, Přívozník, Lang - Barták, Berka, Bouška - Čech, Kovařík.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „Tohle utkání bychom nejradši ani nehráli. Nutno předem podotknout, že jsme si my trenéři po výborném výkonu v Hradci Králové mysleli na bodový zisk, ale pád z hrušky je značný. Každá pochvala klukům uškodí… Přijel soupeř, ze kterého se naši hráči už před zápasem po….. Už začátek zápasu napověděl, že to s jejich sebevědomím není v pořádku; vůbec si nevěřili, nechali Motor hrát hokej a puků se jen zbavovali. Laxní přístup, žádná osobní odpovědnost a snaha soupeře přehrát a dostat ho pod tlak. Nefungovalo prostě vůbec nic. V přístupu k hráčům soupeře, rozehrávce, přechodu před střední pásmo i ve střelbě to byl rozdíl parníku. Motor přitom začal velice opatrně, napadal nás jen v jednom hráči a na rozehrávku byla spousta času. Ve druhé třetině se nám hra úplně rozpadla po laxních a hloupých chybách  beků, a kluci se psychicky úplně položili. Tak špatně jsem je ještě hrát neviděl, vůbec jsem je nepoznával.  Hlavně někteří si stále myslí, že hrají hokej na rybníku s kamarády a neřídí se systémem ani pokyny trenérů.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality