MLADŠÍ DOROST: Posbírali další zkušenosti, nikoliv ale body a chválu trenéra

17.03.2016 02:53, autor: Pavel Šácha

Mladší dorostenecký tým už má v kapse ligové prvenství, a tak využívá zbylé zápasy jako příležitost otestovat si mladé hráče. V zatím posledním dvojutkání to nepadlo na úrodnou půdu a Kohouti vyšli bodově naprázdno.

Motor Č. Budějovice - HC Tábor

2:1sn (1:0, 0:1, 0:0)

Pátek, 11.3.2016 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Přívozník.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bláhová – Hubata, Volčík, Štekr, Kotounová, Čížek, Blafka – Lang, Přívozník, Bednář – Bouška, Malý, Pauš – Šilháb, Šedivý, Staněk.

HC Krkonoše - HC Tábor

11:2 (6:1, 3:0, 2:1)

Neděle, 13.3.2016 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Přívozník, Čížek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Stibal (Bartoň) – Štekr, Kotounová, Čížek, Blafka, Staněk, Šedivý – Lang, Přívozník, Knobloch – Bouška, Malý, Melichar – Šilháb, Pauš, Camrda.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor – po utkání v Českých Budějovicích: „V zápase dostali příležitost někteří hráči B-týmu, a hlavně v útoku to žalostně skřípalo. Obrana se proti bezzubému soupeři nemusela moc vytáhnout, a naši útočníci už se nevytáhli vůbec. Minimum střel na bránu, žádný tlak do branky, kde to bolí, a lajdácké zakončení, to byl hokej na obou stranách. Gól se nám podařilo vstřelit až tři minuty před koncem v přesilovce a v nájezdech jsme jen potvrdili svou střeleckou nemohoucnost. Přišlo mi, že si kluci přijeli zahrát, a ne vyhrát.“ 
 Po utkání v Krkonoších:  „Od soupeře jsme dostali nařezáno jak z hlediska výsledku, tak fyzicky. Ze začátku to přitom vůbec nevypadalo špatně, ale pak dal soupeř tři rychlé góly a kluci se sesypali. Nepodrželi nás gólmani, oslabená obrana tropila jednu hrubku za druhou a útočníci si nenahráli puk. Skóre tak narostlo až do závratné výše. Naši hráči se soupeře báli, všude byli o krok pozadu a v předbrankovém prostoru si Krkonoše dělaly, co chtěly. Nutno říci, že hráči soupeře ročníku 2000 hráli už v minulém zápase na hranici i za hranicí pravidel. Tehdy od nás dostali v plné sestavě nařezáno, a teď naše mladé vyloženě zastrašili. Oba víkendové zápasy nám ale jasně ukázaly, kdo by mohl příští rok hrát extraligu, a kdo ne. To radši nechám bez komentáře…“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality