MLADŠÍ DOROST: Povstání se (zatím) nekoná, táborský tým nadále inkasuje tvrdé direkty

18.10.2016 01:03, autor: Pavel Šácha

Další dvě vysoké porážky, další studijní materiál před nadcházejícím extraligovým programem. Táborští mladíci odehráli v minulém týdnu hned dva náročné duely nejvyšší soutěže. V prvním z nich se museli sklonit před královéhradeckým Mountfieldem, který táborský kouč označil za největšího favorita soutěže. O tři dny později se novic od Jordánu vypravil do Českých Budějovic, a také tam musel spolknout hladkou porážku.

HC Tábor - Mountfield HK

2:10 (0:4, 1:4, 1:2)

Čtvrtek, 13.10.2016 18:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Lang (Přívozník), Chocholoušek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun (10. Vácha) - Pavlát, Šedivý, Pánek, Čížek, Volčík, Hubata, Černošek - Komma, Chocholoušek, Knobloch - Přívozník, Lang, Petřík - Kovářík, Čech, Berka – Matoušek.

Motor Č. Budějovice - HC Tábor

7:1 (4:0, 2:0, 1:1)

Neděle, 16.10.2016 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Komma.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun (40.Bartoň) - Pavlát, Šedivý, Pánek, Čížek, Volčík, Hubata, Černošek - Komma, Chocholoušek, Knobloch - Přívozník, Lang, Petřík - Barták, Čech, Berka – Kovářík.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor – po utkání s Mountfieldem: „Utkání mělo naprosto jednoznačný průběh, a ani nemá cenu moc ho rozebírat. Tak kvalitní tým, jakým je Mountfield podle mého soudu vyhraje celou extraligu. My soupeři neustále uctivě koukali na záda. Kluci se sice snažili, ale hosté byli ve všech směrech rychlejší, důraznější a přesní ve střelbě. Jediným přínosem zápasu bylo, že se do hry dostali všichni naši hráči a okusili, jak chutná extraligový chlebíček.“ Po utkání v Českých Budějovicích: "Doufali jsme, že kluci  budou chtít odčinit debakl z prvního kola, leč úcta a respekt k soupeři byly tak veliké, že jsme předvedli jeden z nejhorších výkonů od začátku sezony. Začátek zápasu se pro nás přitom vyvíjel dobře a Motor nám nechával dost prostoru pro kombinaci. Tři laciné přesilovkové góly domácích nás ale srazily do kolen, a kluci najednou úplně přestali hrát a bruslit. Výsledkem toho byla hrůzná první třetina a ještě horší druhá. Třetí část už se jen dohrávala, Motor povolil, a my se i dostávali do vyložených šancí. Bohužel způsob, jakým jsem s nimi naložili, určuje ten obrovský rozdíl mezi námi a Motorem, a samozřejmě i skóre…“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality