MLADŠÍ DOROST: Příjemné překvapení! Kohouti vyválčili na ledě Slavie třetí extraligový bod

13.01.2017 00:59, autor: Pavel Šácha

Na chudé konto táborských extraligových mladíků přibyl po čtvrtečním střetnutí v pražském Edenu třetí sezónní bod. Přes trvalou střeleckou převahu domácí Slavie vedli Táborští ještě v úvodu závěrečné části 2:1, domácí celek ale stihl vyrovnat a v loterii samostatných nájezdů pro sebe získal i bonusový druhý bod. Po šňůře drtivých porážek se přesto mohla vracet táborský výprava z hlavního města zvesela.

MLADŠÍ DOROST: Příjemné překvapení! Kohouti vyválčili na ledě Slavie třetí extraligový bod

Slavia Praha - HC Tábor

3:2sn (1:0, 0:1, 1:1)

Čtvrtek, 12.1.2017 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Lang (Chocholoušek, Čech, Čížek (Chocholoušek, Čech).

  Vyloučení: 6:7   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun – Pavlát, Čížek, Volčík, Černošek, Šedivý, Hubata – Knobloch, Ledecký, Lang, Bouška, Čech, Chocholoušek, Barták, Berka, Kovařík, Petřík.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor (pro web HC Slavia Praha): „Odehráli jsme poměrně dobré utkání, ve kterém kluci makali a bojovali. Podali jsme podobný výkon, jaký jsme tady v Edenu předvedli i minule, kdy jsme také těsně prohráli. Myslím si, že kluci byli Slavii důstojným soupeřem a získaný bod si zasloužili. Nájezdy už jsou taková loterie, bohužel pro nás se v nich ukázala větší zkušenost domácích. Gratuluji jim k vítězství.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality