MLADŠÍ DOROST: První zápas Táborských v elitní skupině přinesl potřebné body, ale…

03.02.2014 20:08, autor: Pavel Šácha

Mladší dorostenecký výběr HC Tábor v neděli vykročil na domácím ledě do bojů v elitní ligové skupině. Ze severu Čech přicestoval k Jordánu B-tým libereckých Bílých Tygrů. Po šedesáti minutách hry se sice naplnila touha domácího favorita a do tabulky si připsal potřebné vítězství, trenéři Tomáš Matušík a René Skalický přesto zvedli před veledůležitými zápasy s Kolínem a Třebíči varovně prst.

MLADŠÍ DOROST: První zápas Táborských v elitní skupině přinesl potřebné body, ale…

HC Tábor - Bílí Tygři Liberec

4:2 (0:0, 1:0, 3:2)

Neděle, 2.2.2014 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Jelínek 2 (Buriánek, Raiterman, Veřtát), Syrovátka (Hubáček), Vápeník (Hubáček).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Tesař, Raiterman, Vápeník, Stark, Bouška – D. Veřtát, Buriánek, Jelínek – Kalaš, Jindra, Syrovátka – Hubáček, Řezáč, Šedivý – Prášek.

René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor: „Jediné, co nás může těšit, jsou tentokrát tři body do tabulky. Pokud s námi soupeř stíhá bruslit, máme obrovský problém se prosadit. Hra je neurovnaná a kostrbatá, vázne nám kombinace, a co víc, nedáváme góly. Potřebovali bychom už zase najet na pravidelný zápasový cyklus, ty přestávky mezi jednotlivými koly nás trápí. Kluci ale bojovali, a nakonec jim tam silou vůle něco spadlo. Otázkou ale je, zda to bude v nejbližších zápasech s Kolínem a Třebíčí stačit. Výtečně opět zachytal gólman Lekeš.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality