MLADŠÍ DOROST: Táborská parta srazila do kolen vedoucí Kolín a obsadila ligový trůn!

26.10.2015 23:46, autor: Pavel Šácha

A jsou tam…! Táborští mladší dorostenci přivítali o víkendu ve šlágru kola vedoucí Kolín. Přestože se pro ně zápas nevyvíjel dobře, dokázali především díky smršti ve druhé části odpor mladých Kozlů zlomit. A odměna? Posun na první příčku tabulky!

HC Tábor - SC Kolín

6:4 (0:2, 5:0, 1:2)

Neděle, 25.10.2015 10:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Bednář (Řezáč), Adamec (Himpan, Pánek), Lang (Řezáč), Adamec (Šafář, Řezáč), Bednář (Adamec, Řezáč), Komma (Kratochvíl).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun - Šafář, Hubata, Pánek, Štekr, Šedivý, Volčík, Čížek - Adamec, Řezáč, Bednář - Masopust, Přívozník, Himpan - Kratochvíl, Komma, Lang.

 René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „Očekávaný pikantní souboj o první místo v tabulce jsme zvládli znamenitě. V první třetině nás Kolín přitom výbornou zónovou obranou prakticky k ničemu nepustil, byl lepší a po zásluze vedl 2:0. O přestávce jsme přeskupili sestavu, změnili systém rozjetí útoků, a výsledkem toho byla druhá třetina z říše snů. Pěti krásnými góly jsme obranu soupeře úplně rozložili. Zabrali hlavně dorazoví hráči ročníku 2000, na které jsme v zápase vsadili, a obrana začala hrát jednodušeji. Ve třetí třetině jsme se rázem opět začali strachovat o výsledek, neboť přišel z naší strany nepochopitelný útlum a snížení soupeře na 5:4. Rozdílovým gólem na 6:4 nám vítězství potvrdil kdo jiný než Max Komma, který na ně má snad patent. Kluci si  dnes sáhli na dno a patří jim dík za to, že zápas otočili a ukázali morálku. Odměnou je jim první místo v tabulce. Skvělý víkend završil B- tým nečekaným vítězstvím nad obávanými Domažlicemi, které disponují hráči až o dva roky staršími. Naši mladíci se velkých kluků vůbec nebáli a chtěli hrát hokej, odměnou jim bylo osm gólů v soupeřově síti, což je pro nás velice milé překvapení.“

 Jak už bylo v hodnocení trenéra avizováno, právě "béčko" táborského mladšího dorostu zařadilo do svých statistik v krajské soutěži další úspěšný a vzhledem k síle soupeře nesmírně cenný zápis.

HC Tábor - HC Domažlice 8:4 (3:0, 3:3, 2:1)

Branky Tábora: Petřík, Melichar (Bouška), Knobloch (Barda), Staněk, Petřík (Bouška), Knobloch (Petřík), Pauš (Bouška), Jelínek (Pauš).
 Sestava táborského týmu: Bartoň (30.Stibal)-Kotounová, Šedivý, Blafka, Staněk-Domin, Petřík, Knobloch-Melichar, Barda, Bouška-Jelínek, Pauš.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
Starší aktuality