MLADŠÍ DOROST: Táborští doma prohráli po nájezdech, dva body míří do Jihlavy

14.12.2014 21:42, autor: Pavel Šácha

Mladší dorostenecký výběr se musel v dalším pokračování ligových bojů spokojit se ziskem jediného bodu. Zbylé dva si z táborského ledu odvezli mladíci z Jihlavy, to když zvládli lépe loterii samostatných nájezdů. Domácí hráči se v zápase znovu mimořádně trápili se zakončením.

MLADŠÍ DOROST: Táborští doma prohráli po nájezdech, dva body míří do Jihlavy

HC Tábor - HC Dukla Jihlava "B"

2:3sn (1:1, 1:0, 0:1)

Čtvrtek, 11.12.2014 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Zavadil (Adamec), Prášek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Štekr, Bouška, Vacula, Hubata, Šafář, Šedivý – Pištěk, Řezáč, Bednář – Harazin, Škoda, Prášek – Zavadil, Adamec, Kratochvíl.

 René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „Hokejově to zase z naší strany nebylo až tak špatné utkání. Měli jsme v něm optickou převahu, ale proměňování vyložených šancí, to je u nás prostě stále stejná písnička. Naši útočníci udělají z každého soupeřova brankáře hvězdu. O nájezdech ani nemluvě, protože je hrůza, jak jsme s nimi naložili. Nutno říci, že jsme měli vzadu tři mladší kluky ročníku 2001, ale právě celá obrana si zaslouží pochvalu.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality