MLADŠÍ DOROST: Táborští mladíci dobyli v přímém souboji o druhou příčku Třebíč

17.03.2014 22:37, autor: Pavel Šácha

Hráči mladšího dorosteneckého výběru Tábora se v neděli vypravili k přímému souboji o ligovou druhou příčku do Třebíče. V hale tamní Horácké Slavie prohrávali už 0:2, nepříznivý vývoj střetnutí přesto dokázali otočit a mají velmi blízko k tomu, aby vynikající sezonu vyzdobili stříbrem.

MLADŠÍ DOROST: Táborští mladíci dobyli v přímém souboji o druhou příčku Třebíč

Hor. Slavia Třebíč - HC Tábor

2:4 (2:0, 0:2, 0:2)

Neděle, 16.3.2014 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Prášek, Syrovátka (Veřtát), Stark (Prášek), Řezáč (Šimánek).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil - Vápeník, Raiterman, Brabec, Duda, Stark, Hubáček - Kalaš, Buriánek, Jelínek – Syrovátka, Veřtát, Šimánek - Zavadil, Řezáč, Prášek.

René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor: „Podařilo se nám zvládnout další krásný a těžký zápas. Na silné soupeře to prostě umíme. V Třebíči jsme přitom začali ospale a nedůrazně. Kluci byli i utahaní z těžkého přátelského zápasu s Kanaďany, ale po prohrané a nevýrazné první třetině už se do soupeře zakousli a domácí viditelně přehrávali. Bojovností a rychlým přístupem jsme si vytvořili plno šancí a alespoň čtyři z nich se nám podařilo proměnit. Klukům musím poděkovat. I za stavu 0:2 bojovali a věřili, že zápas dotáhnou do vítězného konce. Zabrala nám i třetí lajna složená z mladých hráčů ročníku 1999, která dala tři góly a prakticky rozhodla zápas. Celý tým hrál ale v té únavě skvěle a sáhl si na dno.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality