MLADŠÍ DOROST: Táborští mladíci se poprvé o ligové body dělili, v nájezdech si přisvojili dva

12.10.2015 18:20, autor: Pavel Šácha

Mladší dorostenecký výběr HC Tábor zůstává i po dalším víkendu na vítězné vlně, na druhé straně byli ale jeho hráči poprvé donuceni odevzdat soupeři bodovou daň. Mladoboleslavský tým zdolali na domácím ledě až po nájezdech.

HC Tábor - BK Mladá Boleslav

3:2sn (1:2, 0:0, 1:0 - 1:0)

Neděle, 11.10.2015 13:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Adamec (Bednář), Adamec (Šafář), nájezd Komma.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun - Hubata, Šafář, Štekr, Pánek, Šedivý, Čížek, Volčík - Adamec, Přívozník, Bednář - Lang, Masopust, Himpan - Harazin, Komma, Petřík.

 René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: "Konečně jsme odehráli těžké utkání s výborným soupeřem. A nutno přiznat, že Boleslav byla po dvě třetiny lepší a za dva body díky loterii v nájezdech můžeme být rádi. Soupeř měl velice dobře bruslící mužstvo a jeho rychlí útočníci nám dělali velké problémy. Naštěstí nás držel skvělý Kuba Baloun v bráně, který skvěle vychytal i nájezdy. Nám to tentokrát vůbec nejezdilo a všechno bylo takové utahané. Hlavně celý útok neukázal to,  na co jsme zvyklí. Špatně jsme napadali a ještě hůře se vraceli, naopak hosté na nás neustále jezdili tři na dva. Pramenilo to z předchozích lehkých zápasů a určité bezstarostnosti, že se nemůže nic stát. Doufám, že se v příštím utkání vrátíme k pokoře, neboť nás čekají tři těžké zápasy po sobě. Ta prověří, jak na tom skutečně jsme."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality