MLADŠÍ DOROST: Táborští mladíci se poprvé o ligové body dělili, v nájezdech si přisvojili dva

12.10.2015 18:20, autor: Pavel Šácha

Mladší dorostenecký výběr HC Tábor zůstává i po dalším víkendu na vítězné vlně, na druhé straně byli ale jeho hráči poprvé donuceni odevzdat soupeři bodovou daň. Mladoboleslavský tým zdolali na domácím ledě až po nájezdech.

HC Tábor - BK Mladá Boleslav

3:2sn (1:2, 0:0, 1:0 - 1:0)

Neděle, 11.10.2015 13:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Adamec (Bednář), Adamec (Šafář), nájezd Komma.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun - Hubata, Šafář, Štekr, Pánek, Šedivý, Čížek, Volčík - Adamec, Přívozník, Bednář - Lang, Masopust, Himpan - Harazin, Komma, Petřík.

 René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: "Konečně jsme odehráli těžké utkání s výborným soupeřem. A nutno přiznat, že Boleslav byla po dvě třetiny lepší a za dva body díky loterii v nájezdech můžeme být rádi. Soupeř měl velice dobře bruslící mužstvo a jeho rychlí útočníci nám dělali velké problémy. Naštěstí nás držel skvělý Kuba Baloun v bráně, který skvěle vychytal i nájezdy. Nám to tentokrát vůbec nejezdilo a všechno bylo takové utahané. Hlavně celý útok neukázal to,  na co jsme zvyklí. Špatně jsme napadali a ještě hůře se vraceli, naopak hosté na nás neustále jezdili tři na dva. Pramenilo to z předchozích lehkých zápasů a určité bezstarostnosti, že se nemůže nic stát. Doufám, že se v příštím utkání vrátíme k pokoře, neboť nás čekají tři těžké zápasy po sobě. Ta prověří, jak na tom skutečně jsme."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality