MLADŠÍ DOROST: Táborští mladíci si vyjeli „zatrénovat“ na jih Moravy

04.01.2014 21:59, autor: Pavel Šácha

Táborští mladší dorostenci vyrukovali do nového kalendářního roku podle očekávání a bez velkých starostí si přivlastnili další ligové vítězství z hájemství posledního Znojma. O polovinu z osmi vstřelených gólů se postaral Michal Jelínek.

MLADŠÍ DOROST: Táborští mladíci si vyjeli „zatrénovat“ na jih Moravy

Orli Znojmo - HC Tábor

2:8 (0:3, 1:4, 1:1)

Pátek, 3.1.2014 12:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Jelínek 4 (Buriánek, Raiterman, Kalaš), Kalaš 2 (Jindra 2, Řezáč 2), Řezáč (Kalaš, Jindra), Šedivý (Stark).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil – Tesař, Raiterman, Vápeník, Brabec, Duda, Stark, Drhovský – Veřtát, Buriánek, Jelínek – Kalaš, Jindra, Řezáč – Hubáček, Šedivý, Prášek, Syrovátka.

  René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor: „V prvním utkání nového roku si kluci víceméně zatrénovali. Soupeř se uchýlil pouze k bránění čtverce před brankou, takže pro nás bylo velice těžké se prosadit. Vyšly nám vždy nástupy do třetin, kdy kluci domácí ve třetině doslova ubruslili. Při vedení 7:0 už bylo velice těžké udržet motivaci a tempo se zvolnilo. Tři body jsme si přivezli, a to je to nejdůležitější.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
Starší aktuality