MLADŠÍ DOROST: Táborští mladíci své soupeře zasypali, trenéry však nenadchli

13.02.2018 20:47, autor: Pavel Šácha

Do ligové nadstavbové sbírky mladšího dorostu přibyla po víkendu dvě očekávaná vítězství nad Krkonošemi a Strakonicemi. Favorizovaný domácí tým je doprovodil výrazným brankovým poměrem 22:5, herním projevem ale své kouče k ryze pochvalnému hodnocení nedonutil.

HC Tábor - HC Krkonoše

13:4 (4:0, 6:1, 3:1)

Sobota, 10.2.2018 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 5. Slabý, 14. Kundrát (Matoušek), 16. Eremiáš (Kovářík), 16. Kundrát (Eremiáš), 24. Duda (Růžička), 30. Kovářík (Berka), 30. Slabý (Šrubař), 35. Kofroň, 38. Růžička, 40. Slabý (Berka, Adamec), 45. Slabý (Kovářík), 48. Slabý (Kovářík), 50. Berka (Slabý, Kovářík) - 40. Kroh (Jirků), 60. Vognar (Jirků, Mlčák).

Rozhodčí: Ondřej -Maxa, Zeman.   Vyloučení: 10:5   Využití: 2:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 30:18   Diváci: 50

HC TÁBOR: Novák (Machálek) – Šťastný, Kofroň, Šrubař, Janda, Adamec – Berka, Kovářík, Slabý, Eremiáš, Kundrát, Matoušek, Duda, Růžička, Máca.

HC KRKONOŠE: Holubec, Nosek – Štembera, Mostecký, Horáková, Horák, Mlčák – Vaněk, Rada, Vognar, Kroh, Schierl, Voděrek, Mlejnek, Kolda, Cerman, Jirků.

HC Tábor - HC Strakonice

9:3 (4:1, 1:0, 3:2)

Neděle, 11.2.2018 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Kovářík 2, Ent, Kundrát, Růžička, Máca, Matoušek, Sviták, Janda - Valdman, Braun, Kříž.

Rozhodčí: Deim - Maxa, Šimánek.   Vyloučení: 6:3   Využití: 1:2   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 46:20   Diváci: 50

HC TÁBOR: Machálek, Novák – Šťastný, Kofroň, Šrubař, Janda, Duda, Adamec – Kovářík, Berka, Slabý, Eremiáš, Kundrát, Mareš, Matoušek, Růžička, Ent, Sviták.

HC STRAKONICE: Ešler, Bezpalec – Vaněček st., Krejčí, Vaněček ml. – Andrle, Kříž, Kouba, Beníšek, Rendl, Fabšicová, Valdman, Braun, Časta, Matašovský.


René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor – po utkání s Krkonošemi:
„V sobotu jsme odehráli další z naprosto zbytečných zápasů, ve kterém nám soupeř nestačil naprosto ve všem. Střelecky se dařilo zejména první formaci a Vojtovi Slabému, autorovi pěti gólů. V takovýchto zápasech je těžké kluky rovnat a honit k zodpovědnosti, když i bez úsilí vysoko vyhrají. Ani nemá cenu to dlouze komentovat.“ Po utkání se Strakonicemi: „Nedělní utkání bylo jako přes kopírák s tím včerejším, jen s tím rozdílem, že si kluci tu herní nekázeň ze soboty přenesli do zápasu rovnou od začátku. Byl to naprosto strašný hokej a z tréninku se v něm neobjevilo vůbec nic. Po první třetině, která skončila výsledkem 6:1, nastala naprostá anarchie a bohužel bych musel vyhodit do kabiny tři čtvrtiny týmu, abych hrál jen s těmi, co si plní základní hokejové taktické návyky. Ve druhé a třetí třetině se na hru vůbec nedalo koukat a naši dva beci za soupeřovou brankou nebyly výjimkou. Jde to i na moji hlavu, když chci, aby v takových zápasech hráli všichni a ne jen třeba osm těch, kteří mají zodpovědnost a plní si danou taktiku a herní systém. Na oba zápasy musíme rychle zapomenout, v neděli nás čeká veledůležité utkání v Pardubicích o první místo v tabulce.“    

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality