MLADŠÍ DOROST: Táborští si užili poklidný dýchánek s Krkonošemi a čeká je lov Bílých Tygrů

09.02.2016 00:34, autor: Pavel Šácha

Třetím dvouciferným vítězstvím – a prvním v elitní nadstavbové skupině – vyzdobili táborští mladší dorostenci své sezónní ligové statistiky. Obětí jejich ofenzivních spádů se stali v sobotu hráči z Krkonoš.

HC Tábor - HC Krkonoše

11:2 (4:0, 3:1, 4:1)

Sobota, 6.2.2016 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Adamec (Řezáč, Šafář), Lang (Masopust), Masopust (Lang), Adamec (Lang, Řezáč), Lang (Pánek), Kratochvíl (Přívozník), Adamec (Řezáč), Adamec (Řezáč, Šafář), Pánek (Kratochvíl), Kratochvíl (Bednář), Bednář (Řezáč).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bláhová – Šafář, Hubata, Štekr, Pánek, Volčík, Šedivý, Čížek –Adamec, Řezáč, Harazin – Lang, Masopust, Himpan – Kratochvíl, Přívozník, Bednář.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „Do zápasu jsme vlétli skvěle, dali jsme čtyři góly a po první třetině bylo prakticky po zápase. V dalším průběhu se skóre průběžně navyšovalo a hra upadala. Kluci si však s chutí a bezstarostně zastříleli, soupeř na nás nestačil, a tak mohli výjimečně útočit i obránci. Nyní se musíme vrátit do normálu a řádně se připravit na důležité utkání v Liberci, kterému máme od minula co vracet vysokou porážku.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality