MLADŠÍ DOROST: To byl nářez! Táborští deklasovali dosud neporaženého rivala

24.12.2017 13:09, autor: Pavel Šácha

Mužstvo mladšího dorostu HC Tábor dalo v pátek všem příznivcům táborského hokeje krásný vánoční dárek. V nadstavbovém domácím střetnutí uštědřilo devítibrankový výprask „béčku“ Motoru České Budějovice. Hostům, kteří všech dosavadních šestnáct zápasů v této sezoně vyhráli, nepomohl ani příliv posil z A-mužstva. V Táboře bohužel zanechal soupeř nejen tři body, ale také nechutný dojem z chování některých svých hráčů. Pro výrostky, kteří ve čtrnácti či patnácti letech strkají do rozhodčích a zasypávají je sprškou nadávek, nemohou být omluvou ani emoce; od trenérů by si určitě zasloužili pár výchovných pohlavků. Vrcholem všeho se staly rozkopnuté dveře jejich kabiny…

MLADŠÍ DOROST: To byl nářez! Táborští deklasovali dosud neporaženého rivala

HC Tábor - Motor ČB B

9:2 (0:1, 5:0, 4:1)

Pátek, 22.12.2017 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 21. Kundrát (Eremiáš, Janda), 23. Matoušek (Kovářík), 29. Kundrát (Nevšímal, Eremiáš), 31. Kofroň (Kovářík, Nevšímal), 32. Kundrát (Šťastný, Nevšímal), 47. Matoušek (Janda, Eremiáš), 52. Matoušek (Šrubař, Eremiáš), 54. Šrubař (Eremiáš), 57. Růžička (Sviták) - 12. Brouček (Kašpar, Dvořák), 48. Anderle (Masopust).

Rozhodčí: Urban - Deim, Maxa.   Vyloučení: 6:12   Využití: 3:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 43:33   Diváci: 90

HC TÁBOR: Machálek (Novák) – Kofroň, Slabý, Šrubař, Janda, Šťastný, Krch, Adamec - Kovářík, Berka, Matoušek, Eremiáš, Kundrát, Nevšímal, Růžička, Ent, Duda, Sviták.

MOTOR ČB B: Korytar – Hail, Punda, Dvořák, Dohnal, Jasečko, Kamír- Kašpar, Anderle, Masopust, Cháb, Kantor, Pouzar, Dub, Brouček, Michal, Březina.


René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „V první řadě bych chtěl klukům moc poděkovat za to, jak se zápasu zhostili. I přes dva hattricky našich střelců to byl obrovský kolektivní výkon celého mužstva. Pro nás trenéry je zápas s Českými Budějovicemi něco jako slavná derby pražských “S“. Výhra nad soupeřem s deseti hráči týmu, který o den dříve v extralize mladšího dorostu porazil Liberec, udělala krásnou tečku na konec kalendářního roku. Vítězství se ale nerodilo lehce. V první třetině byl soupeř lepší, lépe bruslil a zaslouženě vedl 1:0. O přestávce jsme si s klukama něco řekli a za dvanáct minut druhé třetiny to bylo 5:1. Soupeř se po našich prvních třech gólech úplně sesypal a svou nedisciplinovaností a dohady s rozhodčími nám konec zápasu úplně daroval. Poslední třetina už byla z naší strany exhibiční; prostě nám tam spadlo úplně všechno a výsledek hovoří za vše.  Radost mám hlavně z toho, že si kluci plnili taktické pokyny, budějovické 'rádobyhvězdy' k ničemu nepustili a úplně je vymazali. Byly to kroky, kterými se musíme v nadstavbě dál ubírat, a týmovým duchem s vůlí po vítězství jít za svým cílem. Ještě v euforii bych chtěl klukům ještě jednou poděkovat za krásný vánoční dárek. Dali ho nejen nám trenérům, ale doufám, že i sobě samým, rodičům a divákům. Zápas navíc zrovna viděl z 'V.I.P.ky' i celý A-tým. Musíme věřit v to, že jedině za tvrdou prací můžou být schované takové sladké odměny. Přeji všem krásné svátky. Do nového roku pak úspěšné dokončení sezony a splnění do ní vkládaných cílů, a hlavně to, aby se u všech hráčů HC Tábor obešla bez zranění.“  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA NA WEBU

  Čt 07.07. |

  Druholigové A-mužstvo se v přípravě na novou sezonu potká se sedmi soupeři. Na kterého z nich jste nejvíce zvědaví? Hlasujte v anketě na základní straně tohoto webu.

 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
Starší aktuality