MLADŠÍ DOROST: V Pardubicích bylo hotovo po první části, ve čtvrtek hostí Táborští Slavii

07.12.2016 23:35, autor: Pavel Šácha

Po domácí porážce 2:9 od brněnské Komety se museli táborští mladíci vypořádat s dalším vysokým přídělem. Ze třetího utkání nadstavbové části extraligy si přivezli „desítku“ z Pardubic. Už ve čtvrtek od 16.30 hodin se mužstvo HC Tábor představí domácím příznivcům v utkání s pražskou Slavií.

Dynamo Pardubice - HC Tábor

10:2 (7:0, 1:2, 2:0)

Neděle, 4.12.2016 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 1. Rohlík (Zeman), 3. Tobiáš (Pejzl), 5. Matěcha (Koffer), 8. Zeman (Rouha, Rohlík), 10. Hledík (Divíšek), 11. Koffer (Antoníček, Lašák), 19. Matěcha (Lašák), 31. Hrádek, 44. Matěcha (Odehnal, Šťastný), 53. Zeman. 28. Berka (Kovařík), 37. Knobloch - 28. Berka (Kovařík), 37. Knobloch.

Rozhodčí: Kratochvíl - Potůček, Tasch.   Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Vácha (9. Bartoň) - Pánek, Hubata, Šedivý, Čížek, Pavlát, Volčík, Černošek - Čech, Chocholoušek, Ledecký – Lang, Přívozník, Petřík - Barták, Knobloch, Kovařík - Berka, Matoušek.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „Zápas v pardubické duhové aréně pro nás začal hrůzostrašně. Než se v ní pánové rozkoukali, měli jsme za devět minut v síti čtyři góly, střídali jsme brankáře a do přestávky inkasovali ještě třikrát. Tak odevzdanou a laxní  třetinu jsme snad ještě neodehráli a bylo to doslova 'na ručník'. Po důrazném proslovu o přestávce jsme si dali za úkol druhou třetinu vyhrát, což se nám podařilo po dvou náhodných gólech. Najednou to šlo… Třetí část se dohrávala z povinnosti a s tím, abychom nedostali desítku. To se nám ale nepovedlo, protože někteří hráči si prostě stále jedou zahrát svůj hokej, než poslouchat příkazy trenérů. Bohužel není kam sáhnout; bylo by třeba vyměnit půl mužstva za srdcaře, které máme jen dva. Postupně budeme zařazovat mladší hráče právě na úkor dorazových, kteří dřít nechtějí. I když to bude na výsledcích asi dost znát, stejně jako v Pardubicích.“ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality