MLADŠÍ DOROST: V Pardubicích bylo hotovo po první části, ve čtvrtek hostí Táborští Slavii

07.12.2016 23:35, autor: Pavel Šácha

Po domácí porážce 2:9 od brněnské Komety se museli táborští mladíci vypořádat s dalším vysokým přídělem. Ze třetího utkání nadstavbové části extraligy si přivezli „desítku“ z Pardubic. Už ve čtvrtek od 16.30 hodin se mužstvo HC Tábor představí domácím příznivcům v utkání s pražskou Slavií.

Dynamo Pardubice - HC Tábor

10:2 (7:0, 1:2, 2:0)

Neděle, 4.12.2016 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 1. Rohlík (Zeman), 3. Tobiáš (Pejzl), 5. Matěcha (Koffer), 8. Zeman (Rouha, Rohlík), 10. Hledík (Divíšek), 11. Koffer (Antoníček, Lašák), 19. Matěcha (Lašák), 31. Hrádek, 44. Matěcha (Odehnal, Šťastný), 53. Zeman. 28. Berka (Kovařík), 37. Knobloch - 28. Berka (Kovařík), 37. Knobloch.

Rozhodčí: Kratochvíl - Potůček, Tasch.   Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Vácha (9. Bartoň) - Pánek, Hubata, Šedivý, Čížek, Pavlát, Volčík, Černošek - Čech, Chocholoušek, Ledecký – Lang, Přívozník, Petřík - Barták, Knobloch, Kovařík - Berka, Matoušek.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „Zápas v pardubické duhové aréně pro nás začal hrůzostrašně. Než se v ní pánové rozkoukali, měli jsme za devět minut v síti čtyři góly, střídali jsme brankáře a do přestávky inkasovali ještě třikrát. Tak odevzdanou a laxní  třetinu jsme snad ještě neodehráli a bylo to doslova 'na ručník'. Po důrazném proslovu o přestávce jsme si dali za úkol druhou třetinu vyhrát, což se nám podařilo po dvou náhodných gólech. Najednou to šlo… Třetí část se dohrávala z povinnosti a s tím, abychom nedostali desítku. To se nám ale nepovedlo, protože někteří hráči si prostě stále jedou zahrát svůj hokej, než poslouchat příkazy trenérů. Bohužel není kam sáhnout; bylo by třeba vyměnit půl mužstva za srdcaře, které máme jen dva. Postupně budeme zařazovat mladší hráče právě na úkor dorazových, kteří dřít nechtějí. I když to bude na výsledcích asi dost znát, stejně jako v Pardubicích.“ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality