MLADŠÍ DOROST: Výkon týmu trenéry neoslnil, ale na očekávané body to stačilo

24.02.2015 02:24, autor: Pavel Šácha

Mužstvo mladších dorostenců ukončilo výhrou v Kolíně nepříjemnou sérii tří prohraných ligových střetnutí. Výsledek tentokrát potěšil táborské trenéry mnohem více než předvedená hra.

MLADŠÍ DOROST: Výkon týmu trenéry neoslnil, ale na očekávané body to stačilo

SC Kolín B - HC Tábor

2:5 (0:1, 0:4, 2:0)

Neděle, 22.2.2015 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Zavadil 2 (Bouška, Prášek), Pištěk (Řezáč, Himpan), Himpan (Harazin, Vacula), Malý (Kratochvíl, Harazin).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun – Šafář, Pánek, Vacula,Adamec, Bouška, Drhovský – Zavadil, Škoda, Prášek – Pištěk, Řezáč, Himpan –Kratochvíl, Harazin, Malý – Šedivý.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „Povinné dva body jsme si sice z Kolína přivezli, ale herně to z naší strany nebyla žádná hitparáda. Po dvou jasných třetinách si kluci mohli zahrát kombinační hokej a střelami do braky ukázat soupeři, jací jsou hokejisté. Místo toho ovšem udělali ze sebe i brankáře blbce. Bez plnění si těch nejzákladnějších povinností hráče a nacvičených kombinací nejde vyhrát žádné utkání. Laxnost v útoku i obraně a nechuť kombinovat, to  je bohužel letošní vizitkou celého mladšího dorostu. Body těší, ale koukat se na utkání skutečně nedalo.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • MIlan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality