MLADŠÍ DOROST: Výkon týmu trenéry neoslnil, ale na očekávané body to stačilo

24.02.2015 02:24, autor: Pavel Šácha

Mužstvo mladších dorostenců ukončilo výhrou v Kolíně nepříjemnou sérii tří prohraných ligových střetnutí. Výsledek tentokrát potěšil táborské trenéry mnohem více než předvedená hra.

MLADŠÍ DOROST: Výkon týmu trenéry neoslnil, ale na očekávané body to stačilo

SC Kolín B - HC Tábor

2:5 (0:1, 0:4, 2:0)

Neděle, 22.2.2015 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Zavadil 2 (Bouška, Prášek), Pištěk (Řezáč, Himpan), Himpan (Harazin, Vacula), Malý (Kratochvíl, Harazin).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun – Šafář, Pánek, Vacula,Adamec, Bouška, Drhovský – Zavadil, Škoda, Prášek – Pištěk, Řezáč, Himpan –Kratochvíl, Harazin, Malý – Šedivý.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „Povinné dva body jsme si sice z Kolína přivezli, ale herně to z naší strany nebyla žádná hitparáda. Po dvou jasných třetinách si kluci mohli zahrát kombinační hokej a střelami do braky ukázat soupeři, jací jsou hokejisté. Místo toho ovšem udělali ze sebe i brankáře blbce. Bez plnění si těch nejzákladnějších povinností hráče a nacvičených kombinací nejde vyhrát žádné utkání. Laxnost v útoku i obraně a nechuť kombinovat, to  je bohužel letošní vizitkou celého mladšího dorostu. Body těší, ale koukat se na utkání skutečně nedalo.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality