MLADŠÍ DOROST: Z výsledku jsme rozladění, říká zklamaný kouč René Skalický po derby

11.03.2015 23:37, autor: Pavel Šácha

Hráči táborského mladšího dorostu se o uplynulém víkendu vypravili na led svého jihočeského ligového souseda z Jindřichova Hradce. Po první dvacetiminutovce sice u Vajgaru vedli, v těch dalších ovšem zcela přenechali otěže střetnutí soupeři. A výsledek? Hladká porážka 3:7.

MLADŠÍ DOROST: Z výsledku jsme rozladění, říká zklamaný kouč René Skalický po derby

KLH Vajgar J. Hradec - HC Tábor

7:3 (1:2, 4:0, 2:1)

Neděle, 8.3.2015 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Adamec (Himpan, Řezáč), Zavadil (Adamec), Himpan (Řezáč, Pištěk).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun – Bouška, Šedivý, Šafář, Pánek, Drhovský, Vacula, Čížek – Zavadil, Škoda, Pištěk – Himpan, Řezáč, Adamec – Camrda, Harazin, Kratochvíl.

René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor: „Soupeř z Jindřichova Hradce nám zase ukázal, jak se hraje hokej. Účelně, důrazně, s bojovností a přesnou střelbou. Tentokrát nás bohužel přejel i fyzicky. Ve všech herních činnostech jsme zaostávali a náš aktivní hokej jsme dokázali hrát jen v první třetině. Pak už jsme domácí dostali hloupými chybami na koně. Když se hráčům dorazových ročníků nechtějí bojovat a naopak dělají hloupé chyby, pak se zrodí takovéhle fiasko. Z výsledku jsme my trenéři vyloženě rozladění.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality