MLADŠÍ DOROST: Za další vítězné vystoupení platili Táborští nepříjemnou daň

04.11.2013 12:01, autor: Pavel Šácha

Mladší dorostenci HC Tábor jsou v posledních ligových kolech k nezastavení. Po domácím triumfu nad Mladou Boleslaví ukořistili u Jizery i skalp dalšího středočeského protivníka. Do sladkého vítězného koktejlu se ovšem tentokrát vmísila hořká pachuť v podobě zranění klíčových hráčů. Za dveřmi je důležitý zápas s třebíčskou Horáckou Slavií…

MLADŠÍ DOROST: Za další vítězné vystoupení platili Táborští nepříjemnou daň

HC Benátky n/J. - HC Tábor

3:6 (2:1, 0:5, 1:0)

Neděle, 3.11.2013 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Buriánek 2 (Jelínek), Vápeník (Kalaš), Jelínek (Buriánek), Kalaš (Jindra, Šimánek), Prášek (Syrovátka).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Tesař, Raiterman, Vápeník, Brabec, Duda., Stark, Bouška – Veřtát, Buriánek, Jelínek – Kalaš, Jindra, Šimánek – Syrovátka, Šedivý, Prášek.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „V Benátkách to rozhodně nebylo jednoduché utkání a postavení domácích na chvostu tabulky jeho průběhu vůbec neodpovídalo. Po strašidelné první třetině, kdy si snad kluci mysleli, že se soupeř porazí sám, došlo k zemětřesení v kabině. Druhá třetina už byla podle našich představ. Benátecké jsme uzemnili pěti rychlými góly, což očividně neunesli a uchýlili se k tvrdé až zákeřné hře. Domácí arbitr ji bohužel až arogantním způsobem přehlížel a vylučoval pouze naše hráče. Snažili jsme se pak už jen dohrát zápas bez zranění, což se nám bohužel nepodařilo a odvezli jsme si tři zraněné klíčové hráče. Před důležitým zápasem v Třebíči nás to opravdu hodně zlobí.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality