MLADŠÍ DOROST: Za hokej se slevou krutě pykali, zápas ztratili vteřinu před koncem

26.10.2014 23:44, autor: Pavel Šácha

Pouhých šest desetin vteřiny chybělo táborským mladším dorostencům k bodovému zisku na ledě Benátek nad Jizerou. Čtvrtým inkasovaným gólem, který vehnal do jejich šatny smutek z porážky, jakoby je ale hokejový osud vytrestal za ledabylý výkon.

MLADŠÍ DOROST: Za hokej se slevou krutě pykali, zápas ztratili vteřinu před koncem

HC Benátky n/J. - HC Tábor

4:3 (1:2, 1:1, 2:0)

Neděle, 26.10.2014 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Himpan (Pištěk), Pištěk (Škoda), Bednář (Řezáč).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Bouška, Šafář, Vacula, Šedivý – Zavadil, Řezáč, Bednář – Pištěk, Škoda, Himpan – Harazin, Adamec, Kratochvíl.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „V téměř stejné sestavě jako proti Českým Budějovicím jsme podali výkon, který byl odlišný jako den a noc. Kluci nebruslili, nebojovali a chovali se na ledě předposledního týmu tabulky jako mistři světa. Bylo to z naší strany naprosto ostudné, navíc to, co útočníci spálili za šance, už není neumění, ale absolutní lajdáctví. Dvě dvouminutové přesilovky pěti proti třem jsme vlastní nedisciplinovaností absolutně nezvládli, a tak nás hokejový bůh potrestal. Rozhodující gól jsme dostali šest desetin sekundy před koncem. Ze zápasu už musíme vyvodit patřičné důsledky, protože anarchií se vyhrávat nedá.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality