Naděje z táborské přípravky A si přivezly cenný turnajový bronz od Sázavy

21.09.2018 21:59, autor: Pavel Šácha
Naděje z táborské přípravky A si přivezly cenný turnajový bronz od Sázavy


Do klenotnice táborských hokejových nadějí ročníku 2009 přibyla v minulých dnech další cenná trofej. Nad hlavu ji zvedly po přátelském turnaji ve Světlé nad Sázavou, kde po dramatické bitvě s Kolínem vybojovaly bronz.

VÝSLEDKY

Zápasy se hrály ve třech proti třem na 3 x 15 minut.  

HC Tábor – SDCH Project 3:9

Branky Tábora: Fabišík 2, Švadlena.

HC Tábor – BK Havlíčkův Brod 8:0

Branky: Fabišík 5, Švadlena 2, Čaněk.

HC Tábor –  TJ Jiskra Humpolec 13:0

Branky: Švadlena 3, Hrobský 3, Čaněk 2, Fabišík 2, Matěj Susko, Zátopek, Lukeš.

O BRONZ: HC Tábor – SC Kolín 5:4 po SN

Branky Tábora: Matěj Susko 2, Fabišík, Zátopek, Hrobský.

Sestava táborského týmu: Malypetr – Čaněk, Kuchár, Matěj Susko, Fabišík, Zátopek, Švadlena, Severa, Lukeš, Hrobský.
Nejlepším hráčem turnaje za HC Tábor byl vyhlášen Pavel Malypetr.

POŘADÍ TURNAJE: 1. SD Czech Hockey Project, 2. HC Rytíři Vlašim, 3. HC Tábor, 4. SC Kolín, 5. BK Havlíčkův Brod, 6. HC Světlá nad Sázavou, 7. HC Ledeč nad Sázavou, 8. TJ Jiskra Humpolec.

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality