PODĚKOVÁNÍ partnerům a pořadatelům letošního Teplárna Cupu s triumfem domácích barev

01.01.2017 20:28, autor: Pavel Šácha

Další ročník úspěšného turnaje Teplárna Cup hráčů ročníku 2009 a mladších je už více než dva týdny minulostí. Prvenství se stalo kořistí domácího A-týmu HC Tábor, B-mužstvo obsadilo v pětičlenném pořadí čtvrtou příčku.

PODĚKOVÁNÍ partnerům a pořadatelům letošního Teplárna Cupu s triumfem domácích barev

Organizační tým turnaje adresuje velké poděkování hlavnímu sponzorovi akce Teplárně Tábor a.s., a klubu HC Tábor, dále pak partnerům Cellofoam, Elektroprof s.r.o., Fontea, HDF Centre, Bowling Svíčka a médiím. Poděkování patří také všem rodičům, kteří se podíleli na přípravě turnaje.

VÝSLEDKY - HC Tábor A:  - SLH Jindřichův Hradec 3:2 (Eremiáš, Kuchár, Vondrák), - HC Lvi Benešov 5:4 (Eremiáš 2, Hořejší 2, Kuchár), - HC Příbram 14:0 (Eremiáš 5, Janů 3, Severa 2, Švadlena, Hořejší, Kuchár, Matěj Susko), - HC  Tábor B 13:1 (Eremiáš 2, Hořejší 2, Kuchár 2, Janů 2, Bouška 2, Severa, Švadlena, Matěj Susko - Vošta). HC Tábor B: - SLH Jindřichův Hradec 4:8 (Vošta 2,Mareš, Lukeš), - HC Lvi Benešov 2:9 (Mareš), - HC Příbram 9:2 (Fabišík 3, Mareš 3, Martin Susko, Lukeš, Králík).

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. HC Tábor A, 2. Lvi Benešov, 3. Střelci Jindřichův Hradec, 4. HC Tábor B, 5. HC Příbram.

SESTAVY DOMÁCÍCH MUŽSTEV - HC Tábor A: Malypetr - Hořejší, Eremiáš, Kuchár, Severa, Zátopek, Matěj Susko, Janů, Bouška, Švadlena, Vondrák. HC Tábor B: Formánek - Fabišík, Mareš, Lukeš, Janoušek, Hemza, Trnka, Dalihod, Vošta, Martin Susko, Králík, Krch.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

 • Anketa na webu

  St 23.08. |

  Základní část druhé hokejové ligy se blíží. Jak budete řešit vstup na domácí zápasy táborského týmu? 

Starší aktuality