PODĚKOVÁNÍ partnerům a pořadatelům letošního Teplárna Cupu s triumfem domácích barev

01.01.2017 20:28, autor: Pavel Šácha

Další ročník úspěšného turnaje Teplárna Cup hráčů ročníku 2009 a mladších je už více než dva týdny minulostí. Prvenství se stalo kořistí domácího A-týmu HC Tábor, B-mužstvo obsadilo v pětičlenném pořadí čtvrtou příčku.

PODĚKOVÁNÍ partnerům a pořadatelům letošního Teplárna Cupu s triumfem domácích barev

Organizační tým turnaje adresuje velké poděkování hlavnímu sponzorovi akce Teplárně Tábor a.s., a klubu HC Tábor, dále pak partnerům Cellofoam, Elektroprof s.r.o., Fontea, HDF Centre, Bowling Svíčka a médiím. Poděkování patří také všem rodičům, kteří se podíleli na přípravě turnaje.

VÝSLEDKY - HC Tábor A:  - SLH Jindřichův Hradec 3:2 (Eremiáš, Kuchár, Vondrák), - HC Lvi Benešov 5:4 (Eremiáš 2, Hořejší 2, Kuchár), - HC Příbram 14:0 (Eremiáš 5, Janů 3, Severa 2, Švadlena, Hořejší, Kuchár, Matěj Susko), - HC  Tábor B 13:1 (Eremiáš 2, Hořejší 2, Kuchár 2, Janů 2, Bouška 2, Severa, Švadlena, Matěj Susko - Vošta). HC Tábor B: - SLH Jindřichův Hradec 4:8 (Vošta 2,Mareš, Lukeš), - HC Lvi Benešov 2:9 (Mareš), - HC Příbram 9:2 (Fabišík 3, Mareš 3, Martin Susko, Lukeš, Králík).

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. HC Tábor A, 2. Lvi Benešov, 3. Střelci Jindřichův Hradec, 4. HC Tábor B, 5. HC Příbram.

SESTAVY DOMÁCÍCH MUŽSTEV - HC Tábor A: Malypetr - Hořejší, Eremiáš, Kuchár, Severa, Zátopek, Matěj Susko, Janů, Bouška, Švadlena, Vondrák. HC Tábor B: Formánek - Fabišík, Mareš, Lukeš, Janoušek, Hemza, Trnka, Dalihod, Vošta, Martin Susko, Králík, Krch.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality