PODĚKOVÁNÍ partnerům a pořadatelům letošního Teplárna Cupu s triumfem domácích barev

01.01.2017 20:28, autor: Pavel Šácha

Další ročník úspěšného turnaje Teplárna Cup hráčů ročníku 2009 a mladších je už více než dva týdny minulostí. Prvenství se stalo kořistí domácího A-týmu HC Tábor, B-mužstvo obsadilo v pětičlenném pořadí čtvrtou příčku.

PODĚKOVÁNÍ partnerům a pořadatelům letošního Teplárna Cupu s triumfem domácích barev

Organizační tým turnaje adresuje velké poděkování hlavnímu sponzorovi akce Teplárně Tábor a.s., a klubu HC Tábor, dále pak partnerům Cellofoam, Elektroprof s.r.o., Fontea, HDF Centre, Bowling Svíčka a médiím. Poděkování patří také všem rodičům, kteří se podíleli na přípravě turnaje.

VÝSLEDKY - HC Tábor A:  - SLH Jindřichův Hradec 3:2 (Eremiáš, Kuchár, Vondrák), - HC Lvi Benešov 5:4 (Eremiáš 2, Hořejší 2, Kuchár), - HC Příbram 14:0 (Eremiáš 5, Janů 3, Severa 2, Švadlena, Hořejší, Kuchár, Matěj Susko), - HC  Tábor B 13:1 (Eremiáš 2, Hořejší 2, Kuchár 2, Janů 2, Bouška 2, Severa, Švadlena, Matěj Susko - Vošta). HC Tábor B: - SLH Jindřichův Hradec 4:8 (Vošta 2,Mareš, Lukeš), - HC Lvi Benešov 2:9 (Mareš), - HC Příbram 9:2 (Fabišík 3, Mareš 3, Martin Susko, Lukeš, Králík).

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. HC Tábor A, 2. Lvi Benešov, 3. Střelci Jindřichův Hradec, 4. HC Tábor B, 5. HC Příbram.

SESTAVY DOMÁCÍCH MUŽSTEV - HC Tábor A: Malypetr - Hořejší, Eremiáš, Kuchár, Severa, Zátopek, Matěj Susko, Janů, Bouška, Švadlena, Vondrák. HC Tábor B: Formánek - Fabišík, Mareš, Lukeš, Janoušek, Hemza, Trnka, Dalihod, Vošta, Martin Susko, Králík, Krch.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality