PODĚKOVÁNÍ partnerům a pořadatelům letošního Teplárna Cupu s triumfem domácích barev

01.01.2017 20:28, autor: Pavel Šácha

Další ročník úspěšného turnaje Teplárna Cup hráčů ročníku 2009 a mladších je už více než dva týdny minulostí. Prvenství se stalo kořistí domácího A-týmu HC Tábor, B-mužstvo obsadilo v pětičlenném pořadí čtvrtou příčku.

PODĚKOVÁNÍ partnerům a pořadatelům letošního Teplárna Cupu s triumfem domácích barev

Organizační tým turnaje adresuje velké poděkování hlavnímu sponzorovi akce Teplárně Tábor a.s., a klubu HC Tábor, dále pak partnerům Cellofoam, Elektroprof s.r.o., Fontea, HDF Centre, Bowling Svíčka a médiím. Poděkování patří také všem rodičům, kteří se podíleli na přípravě turnaje.

VÝSLEDKY - HC Tábor A:  - SLH Jindřichův Hradec 3:2 (Eremiáš, Kuchár, Vondrák), - HC Lvi Benešov 5:4 (Eremiáš 2, Hořejší 2, Kuchár), - HC Příbram 14:0 (Eremiáš 5, Janů 3, Severa 2, Švadlena, Hořejší, Kuchár, Matěj Susko), - HC  Tábor B 13:1 (Eremiáš 2, Hořejší 2, Kuchár 2, Janů 2, Bouška 2, Severa, Švadlena, Matěj Susko - Vošta). HC Tábor B: - SLH Jindřichův Hradec 4:8 (Vošta 2,Mareš, Lukeš), - HC Lvi Benešov 2:9 (Mareš), - HC Příbram 9:2 (Fabišík 3, Mareš 3, Martin Susko, Lukeš, Králík).

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. HC Tábor A, 2. Lvi Benešov, 3. Střelci Jindřichův Hradec, 4. HC Tábor B, 5. HC Příbram.

SESTAVY DOMÁCÍCH MUŽSTEV - HC Tábor A: Malypetr - Hořejší, Eremiáš, Kuchár, Severa, Zátopek, Matěj Susko, Janů, Bouška, Švadlena, Vondrák. HC Tábor B: Formánek - Fabišík, Mareš, Lukeš, Janoušek, Hemza, Trnka, Dalihod, Vošta, Martin Susko, Králík, Krch.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Anketa na webu

  St 07.06. |

  Táborští hokejoví fandové ochutnaji v letní zápasové přípravě A-týmu velmi lákavé a pikantní menu. Na který jeho chod se ale těší úplně nejvíc? Zapojte se do ankety na hlavní straně našeho webu.

 • Jablonec nebude hrát II. ligu

  St 31.05. |

  Problémy jabloneckého hokeje z minulé sezony dospěly před startem ročníku 2023/2024 ke smutnému rozhodnutí: Vlci jsou nuceni opustit scénu třertí nejvyšší soutěže. Jejich místo by měl po zisku licence zaujmout letos sestoupivší celek Hronova. 

  Více...
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
Starší aktuality