Při středeční premiéře kohoutů se dočká svého vyhodnocení letní Fotosoutěž

10.09.2018 13:16, autor: Pavel Šácha

Jak už jsme informovali, pro fanoušky táborského hokeje si klub připravil celou řadu doprovodných akcí a soutěží. Tou zahajovací se stala Fotosoutěž, která se dočká svého vyhodnocení už ve středu při úvodním druholigovém střetnutí kohoutů s David Servisem.

Při středeční premiéře kohoutů se dočká svého vyhodnocení letní Fotosoutěž


Novou sezonu odstartovala už v prázdninových měsících tradiční FOTOSOUTĚŽ, pro kterou byly vypsané dvě kategorie. Ze zaslaných fotografií vybrala hráčská porota ve složení Kamil Černý, David Blažek a Jakub Matušík tři nejzajímavější fotografie v každé z kategorií, Výherci si své ceny převezmou  mezi první a druhou třetinou středečního utkání HC Tábor – David Servis České Budějovice. Nutno dodat, že se soutěžilo o velmi hodnotné ceny, konkrétně o permanentní vstupenku na letošní ročník či hokejový dres BK Mladá Boleslav podepsaný všemi hráči tohoto extraligového týmu. Už nyní můžeme prozradit, že mezi oceněné se svými snímky zařadili tito soutěžící: Václav Soldát, Filip Kratochvíl, Jindřich Novák, Anička Tomšíková, Daniela Netolická a Markéta Cíchová. Konečné pořadí bude zveřejněno při předávání cen.

Na co se mohou fanoušci v sezoně těšit?

Úplnou novinkou bude v letošním roce soutěž NEJ FANYNKA HC TÁBOR. Připravena je pro všechny slečny a dámy, které navštěvují hokejová utkání táborského „áčka“.

Zajímavou obměnou projde tradiční STŘELECKÁ SOUTĚŽ. Vedle základních kol se postupně uskuteční také finálová kola za stanovené období. Všechno pak vyvrcholí velkým superfinále za celou základní část, při kterém budou ve hře velmi atraktivní ceny.

Fanoušci Kohoutů se budou v sezoně osobně podílet na vyhlášení NEJLEPŠÍHO HRÁČE UTKÁNÍ a současně vyhlášeným hokejistům i předávat věcné ceny. Spolu s nimi se tohoto úkonu chopí i vybraný hokejista žákovských mužstev, pro něhož to bude odměna od trenérů za výkon v utkání. Věcná cena přitom čeká nejen na hráče, ale i na samotného fanouška - aktéra vyhlášení.

Chcete překvapit na narozeniny někoho z vaší rodiny, kamaráda či kamarádku, potomka, anebo kohokoliv, na kom vám záleží? Pak je právě pro vás připravena další akce pod názvem MULTIMEDIÁLNÍ KOSTKA PRO FANOUŠKY. V rámci domácího mistrovského zápasu HC Tábor připravíte vašemu oslavenci nezapomenutelný dárek v podobě originálního přání na multimediální kostce nad ledem.

Stejně jako v loňské sezoně, tak i v nadcházejícím ročníku nesmí chybět soutěž O VSTUPENKY NA EXTRALIGU A WSM LIGU. Díky ní mohou výherci z řad fanoušků HC Tábor zažít hokejovou atmosféru v našich nejvyšších hokejových soutěžích.

Také v letošním roce zařadí klub do svého programu CHARITATIVNÍ UTKÁNÍ. Budeme rádi, pokud nám fanoušci zašlou na e-mail: soutezhct@seznam.cz své návrhy, jakým směrem by se měla letošní charitativní pomoc ubírat. V souvislosti s tímto zápasem je v jednání speciální a jedinečná sada dresů, kterou by si následně mohli fanoušci zakoupit.

Pro malé neposedy je opět naplánován tradiční ČERTOVSKÝ REJ a nebudou chybět ani soutěže prostřednictvím facebooku.

V přípravné fázi jsou ještě další akce, o kterých budeme s dostatečným předstihem informovat.

Podrobnosti k jednotlivým soutěžím a akcím budou postupně zveřejňovány s blížícím se termínem jejich uskutečnění. Vedení HC Tábor je připraveno reagovat i na případné podněty ze strany samotných fanoušků, které mohou rovněž zasílat na e-mail: soutezhct@seznam.cz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Čtvrteční zápasy skupin Jih a Východ

  Čt 03.01. |

  Zápasy 29. kola: David Servis České Budějovice – Žďár nad Sázavou 5:6, Písek – Havlíčkův Brod 3:4 po prodloužení, Pelhřimov – Moravské Budějovice 3:4, Valašské Meziříčí – Opava 6:4, Šumperk – Hodonín 1:6.                        

 • David Blažek v univerzitní reprezentaci

  Pá 28.12. |

  Kapitán druholigového týmu Tábora David Blažek hájil v pátek 28. prosince barvy Univerzitního výběru České republiky, který se připravuje na březnovou univerziádu v ruském Krasnojarsku. V duelu na ledě Písku se mohl se svými spoluhráči radovat z hladké výhry v poměru 7:2.

 • Anna Kotounová zbrojí s reprezentací na MS

  Čt 27.12. |

  Obránkyně táborského juniorského týmu Anna Kotounová nechybí v sestavě české reprezentace do 18 let, které vrcholí příprava na lednové mistrovství světa v Japonsku. V jihlavském přípravném duelu s týmem Washington Pride plnila již zkušená reprezentantka roli asistentky kapitánky.             

 • Mladík Martin Kundrát pro hokej.cz

  Po 17.12. |

  Jednu z opor extraligového dorosteneckého týmu Tábora Martina Kundráta vyzpovídala redaktorka serveru hokej.cz.

  Více...
 • Vánoční dresy HCT na hokej.cz

  Pá 14.12. |

  Sobotního charitativního utkání na táborském ledě si všiml také server hokej.cz

  Více...
Starší aktuality