Při středeční premiéře kohoutů se dočká svého vyhodnocení letní Fotosoutěž

10.09.2018 13:16, autor: Pavel Šácha

Jak už jsme informovali, pro fanoušky táborského hokeje si klub připravil celou řadu doprovodných akcí a soutěží. Tou zahajovací se stala Fotosoutěž, která se dočká svého vyhodnocení už ve středu při úvodním druholigovém střetnutí kohoutů s David Servisem.

Při středeční premiéře kohoutů se dočká svého vyhodnocení letní Fotosoutěž


Novou sezonu odstartovala už v prázdninových měsících tradiční FOTOSOUTĚŽ, pro kterou byly vypsané dvě kategorie. Ze zaslaných fotografií vybrala hráčská porota ve složení Kamil Černý, David Blažek a Jakub Matušík tři nejzajímavější fotografie v každé z kategorií, Výherci si své ceny převezmou  mezi první a druhou třetinou středečního utkání HC Tábor – David Servis České Budějovice. Nutno dodat, že se soutěžilo o velmi hodnotné ceny, konkrétně o permanentní vstupenku na letošní ročník či hokejový dres BK Mladá Boleslav podepsaný všemi hráči tohoto extraligového týmu. Už nyní můžeme prozradit, že mezi oceněné se svými snímky zařadili tito soutěžící: Václav Soldát, Filip Kratochvíl, Jindřich Novák, Anička Tomšíková, Daniela Netolická a Markéta Cíchová. Konečné pořadí bude zveřejněno při předávání cen.

Na co se mohou fanoušci v sezoně těšit?

Úplnou novinkou bude v letošním roce soutěž NEJ FANYNKA HC TÁBOR. Připravena je pro všechny slečny a dámy, které navštěvují hokejová utkání táborského „áčka“.

Zajímavou obměnou projde tradiční STŘELECKÁ SOUTĚŽ. Vedle základních kol se postupně uskuteční také finálová kola za stanovené období. Všechno pak vyvrcholí velkým superfinále za celou základní část, při kterém budou ve hře velmi atraktivní ceny.

Fanoušci Kohoutů se budou v sezoně osobně podílet na vyhlášení NEJLEPŠÍHO HRÁČE UTKÁNÍ a současně vyhlášeným hokejistům i předávat věcné ceny. Spolu s nimi se tohoto úkonu chopí i vybraný hokejista žákovských mužstev, pro něhož to bude odměna od trenérů za výkon v utkání. Věcná cena přitom čeká nejen na hráče, ale i na samotného fanouška - aktéra vyhlášení.

Chcete překvapit na narozeniny někoho z vaší rodiny, kamaráda či kamarádku, potomka, anebo kohokoliv, na kom vám záleží? Pak je právě pro vás připravena další akce pod názvem MULTIMEDIÁLNÍ KOSTKA PRO FANOUŠKY. V rámci domácího mistrovského zápasu HC Tábor připravíte vašemu oslavenci nezapomenutelný dárek v podobě originálního přání na multimediální kostce nad ledem.

Stejně jako v loňské sezoně, tak i v nadcházejícím ročníku nesmí chybět soutěž O VSTUPENKY NA EXTRALIGU A WSM LIGU. Díky ní mohou výherci z řad fanoušků HC Tábor zažít hokejovou atmosféru v našich nejvyšších hokejových soutěžích.

Také v letošním roce zařadí klub do svého programu CHARITATIVNÍ UTKÁNÍ. Budeme rádi, pokud nám fanoušci zašlou na e-mail: soutezhct@seznam.cz své návrhy, jakým směrem by se měla letošní charitativní pomoc ubírat. V souvislosti s tímto zápasem je v jednání speciální a jedinečná sada dresů, kterou by si následně mohli fanoušci zakoupit.

Pro malé neposedy je opět naplánován tradiční ČERTOVSKÝ REJ a nebudou chybět ani soutěže prostřednictvím facebooku.

V přípravné fázi jsou ještě další akce, o kterých budeme s dostatečným předstihem informovat.

Podrobnosti k jednotlivým soutěžím a akcím budou postupně zveřejňovány s blížícím se termínem jejich uskutečnění. Vedení HC Tábor je připraveno reagovat i na případné podněty ze strany samotných fanoušků, které mohou rovněž zasílat na e-mail: soutezhct@seznam.cz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dorost zůstal doma bez bodu

  So 22.09. |

  Dorostenecký tým Tábor podlehl v sobotním extraligovém střetnutí na domácím ledě Dukle Jihlava 2:5. Obě branyk poraženého týmu zaznamenal Suchan.  

 • Fotogalerie z vítězného derby

  Čt 20.09. |

  Průběh středečního domácího duelu táborského týmu proti rivalovi z Písku (6:1) přiblíží návštěvníkům tohoto webu také fotogalerie z dílny Hanky Grundové a Tomáše Danka.  

  Více...
 • Ing. Jan Tesař ukončil svou činnost v klubu

  St 19.09. |

  Z důvodů velké pracovní vytíženosti a zaneprázdnění, na vlastní žádost, ukončil u klubu svoji činnost dosavadní ředitel marketinku Ing. Jan Tesař. Vedení klubu mu tímto děkuje za jeho obětavou práci a přeje do dalších dnů hodně zdraví a úspěchů. Zároveň klub zveřejňuje, že tuto pozici prozatím obsazovat nebude.

 • Dorostenci po boji padli

  Čt 13.09. |

  Ani ze druhého kola extraligy dorostu si táborští mladíci noednesli bodovou výslužku. Po velkém boji s řadou šancí a výtečnými výkony brankářů podlehli ve čtvrtek hráčům Havlíčkova Brodu 2:3 a následně nedosáhli ani na bonusový čtvrtý bod v prodloužení, resp. v nájezdech.

  Více...
 • Hokej.cz si všiml gesta fair play

  Po 27.08. |

  Gesto táborského kapitána Jakuba Matušíka ze závěru utkání s Pelhřimovem neuniklo pozornosti sledovaného webu českého hokeje.  

  Více...
Starší aktuality