Přijďte v pondělí 20. září na táborský zimní stadion na akci Týden hokeje

06.09.2021 23:18, autor: Pavel Šácha

V pondělí 20. září v 15.30 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Kub HC Tábor ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Zimním stadionu v Táboře akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si navíc každé dítě odnese s sebou domů zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Přijďte v pondělí 20. září na táborský zimní stadion na akci Týden hokeje


Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte si je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na manažera mládeže HC Tábor Štěpána Kadiláka (tel. 774 25 25 22) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Zároveň prosíme, abyste sledovali aktuální protiepidemická opatření a přišli na akci vybaveni v souladu s platnými nařízeními.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj. Rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje značky CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná po celé České republice poosmé a celkově už podeváté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 30 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
  • Tadeáš Schejbal do Liberce

    Út 24.06. |

    Rodák z Tábora, odchovanec Soběslavi a hráč, který trávil žákovská léta v táborských barvách, míří na sever Čech mezi Bílé Tygry. Brankář Tadeáš Schejbal se stěhuje z Českých Budějovic do Liberce, kde by rád rozvinul svůj talent kovaný starty v barvách české reprezentace do šestnácti let. V novém působišti přejeme hodně štěstí!

    Více...
  • Novic v partě kohoutů: Václav Krliš jr.

    Út 17.06. |

    V sobotu dopoledne se táborské hokejové partě dostalo nové posily. Máma Štěpánka a otec Václav přivedli do kohoutí družiny jméno, které už v ní figuruje: Václav Krliš. Šťastným rodičům i Vencovi juniorovi přejeme do dalšího života hodně štěstí, radosti a elánu.  

  • JAROSLAV SVEJKOVSKÝ VE FILADELFII

    Čt 05.06. |

    Odchovanec táborského hokeje Jaroslav Svejkovský pokračuje v trenérském angažmá ve slavné NHL. Osmačtyřicetiletý kouč se od Kosatek z Vancouveru stěhuje za hlavním trenérem Rickem Tocchetem do organizace Philadelphia Flyers. Přejeme mu hodně štěstí a sportovních i osobních úspěchů!  

    Více...
  • DOMINIK PAVLÁT NA HOKEJ.CZ

    Čt 29.05. |

    Hokej.cz přinesl rozhovor s táborským odchovancem Dominikem Pavlátem, který v uplynulé sezoně hájil branku Ilves Tampere  v nejvyšší finské soutěži a prodloužil s tímto týmem smlouvu o další rok.

    Více...
  • Jakub Matušík posilou Milevska

    Čt 15.05. |

    Útočník Jakub Matušík po ukončení své veleúspěšné kariéry v barvách mateřského Tábora. Ještě nekončí. Jako svou ústřední posilu ho představil sousední nováček druhé hokejové ligy z Milevska, v jehož dresu se tak sejde s několika někdejšími spoluhráči.        

    Více...
Starší aktuality