Přípravka A zbrojí na sezonu, z turnaje ve Vlašimi přivezla smolný bronz

06.09.2018 18:17, autor: Pavel Šácha

Hráči nejstarší táborské přípravky otevřely brány zápasové přípravy na nadcházející sezonu. Po domácích střetnutích s výběry jindřichohradeckých Střelců se vypravili na turnaj do Vlašimi. Ze čtyř zápasů ověnčili hned tři svým vítězstvím, ale jediná prohra o gól s Kolínem znamenala, že se mladí kohouti museli spokojit s bronzovými medailemi.

Přípravka A zbrojí na sezonu, z turnaje ve Vlašimi přivezla smolný bronz


Přátelsky

HC TÁBOR A – STŘELCI J. HRADEC A 12:10
Branky Tábora: Čaněk 3, Matěj Susko 2, Švadlena 2, Janoušek, Kuchár, Severa, Bouška, Lukeš.

HC TÁBOR B – STŘELCI J. HRADEC B 16:7
Branky Tábora: Hořejší 6, Fabišík 5, Janů 3, Králík, Martin Susko.

Turnaj ve Vlašimi

Hráno na velkém hřišti v pěti proti pěti na 2x15 minut

HC TÁBOR – SPEEDERS BRATISLAVA 16:1
Branky Tábora: Fabišík 5, Čaněk 3, Janů 2, Matěj Susko, Hořejší, Severa, Martin Susko, Bouška, Hemza.

HC TÁBOR – HC HVĚZDA PRAHA  9:6
Branky Tábora: Lukeš 2, Martin Susko 2, Matěj Susko, Janů, Švadlena, Čaněk, Hemza.

HC TÁBOR – SC KOLÍN 2:3
Branky Tábora: Čaněk, Fabišík

HC TÁBOR – HC  RYTÍŘI VLAŠIM 3:2 po SN
Branky Tábora: Fabišík, Bouška, Matěj Susko.

Sestava táborského týmu: Malypetr – Hemza, Čaněk, Bouška, Kuchár, Janů, Matěj Susko, Fabišík, Zátopek, Janoušek, Králík, Švadlena, Hořejší, Severa, Lukeš, Douda, Martin Susko.
Nejlepší střelec turnaje: Marek Fabišík.

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. Rytíři Vlašim A, 2. SC Kolín, 3. HC Tábor, 4. HC Hvězda Praha, 5. Speeders Bratislava.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

Starší aktuality