PŘÍPRAVKA C: Táborské naděje získaly na přípravném poli tuplovaný milevský skalp

30.09.2016 00:54, autor: Pavel Šácha

Benjamínci ze druhé třídy HC Tábor mají zdárně za sebou přípravné zápolení na ledě milevského souseda. Oba jejich týmy v něm ukořistily vítězství a náležitě potěšily své trenéry a příznivce.


HC Milevsko 2010 A – HC Tábor A 7:9

Branky Tábora: Kuchař 3, Eremiáš 2, Hořejší 2, Bouška, Zátopek.
Sestava táborského týmu: Malypetr - Eremiáš, Bouška, Severa, Kuchař, Matěj Susko, Hořejší, Janů, Zátopek.

HC Milevsko 2010 B – HC Tábor B 3:15

Branky Tábora: Švadlena 5, Králík 3, Krch 2, Martin Susko, Vondrák, Hemza, Trnka, Vošta,
Sestava táborského týmu: Formánek – Martin Susko, Králík, Švadlena, Vondrák, Hemza, Trnka, Vošta, Dalihod, Krch.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality