První ofenzivní posila. Kohouti se dohodli se zkušeným útočníkem Jiřím Bártou

17.06.2019 23:41, autor: Pavel Šácha

Do šatny druholigového týmu HC Tábor míří pátá sezónní posila. Po návratu brankáře Davida Nováka a příchodech obránců Václava Berana, Dominika Havelky a Jana Radoše tentokrát kohouti zacílili na ofenzivní řady a dohodli se na budoucím angažmá s útočníkem Jiřím Bártou.

První ofenzivní posila. Kohouti se dohodli se zkušeným útočníkem Jiřím Bártou


Šestadvacetiletý forvard strávil poslední tři sezony v českobudějovickém David servisu a při 96 startech v jeho dresu přispěl do týmové produktivity 83 body. Jiří Bárta má z minulých ročníků na kontě bezmála stovku startů ve druhé nejvyšší soutěži, kde hájil barvy Berouna, Motoru České Budějovice a Havířova. Třetí nejvyšší soutěž si vedle budějovického působení zahrál i za Vajgar Jindřichův Hradec. Pozoruhodnou položku do jeho hokejového životopisu zapsala sezona 2011 – 2012, kdy nastupoval za Tatranské Vlky v MHL, tedy v juniorské obdobě mezinárodní KHL.

Rtuťovitý útočník je tak první potvrzenou posilou táborské druholigové ofenzívy. Rozhovor s ním přineseme v nejbližších dnech.     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Lukáš Sladkovský míří do Anglie

  Čt 11.07. |

  Útočník Lukáš Sladkovský, který v uplynulé druholigové sezoně hájil i barvy HC Tábor, se o místo v kádru prvoligové Slavie, se kterou trénoval, rvát nebude. Podle serveru hokej.cz zamíří jeho budoucí kroky do Anglie, kde bude hájit barvy týmu Raiders IHC Romford.  

 • Golden Dragon najde azyl ve Slaném

  Po 17.06. |

  Za konfrontací s čínským hokejem nebudou táborští hokejisté jezdit do původně avizovaného Berouna, ale do Slaného. Právě tam by měli reprezentanti týmu Golden Dragon hrát své domácí zápasy, přičemž trénovat budou na kladenském zimním stadionu. 

 • Druhá liga pětikolově?

  St 12.06. |

  Ve čtvrtek se zřejmě definitivně rozhodne o konečné podobě druhé hokejové ligy v ročníku 2019 - 2020. Ještě předtím se objevil námět na zvýšení počtu plánovaných zápasů základní části, který většina klubů podporuje. Dostavila se také žádost Kolína o přeřazení do skupiny Sever. Jak bude nakonec soutěž vypadat?

  Více...
 • B-tým se nepřihlásil do krajské ligy

  Po 27.05. |

  Mezi přihlášenými týmy do nového ročníku krajské ligy mužů (zatím) chybí B-mužstvo HC Tábor. Podle slov člena správní rady Miroslava Voleny ovšem padne definitivní verdikt na zasedání správní rady klubu v příštím týdnu.  

 • Dominik Pavlát nejlepším juniorem Česka

  Ne 05.05. |

  Odchovanec táborského hokeje Dominik Pavlát sehrál na galavečeru českého hokeje jednu z hlavních rolí. Talentovaný brankář, který působí v organizaci chomutovských Pirátů, převzal ocenění pro nejlepšího tuzemského juniora v sezoně 2018 - 2019.  

Starší aktuality