První ofenzivní posila. Kohouti se dohodli se zkušeným útočníkem Jiřím Bártou

17.06.2019 23:41, autor: Pavel Šácha

Do šatny druholigového týmu HC Tábor míří pátá sezónní posila. Po návratu brankáře Davida Nováka a příchodech obránců Václava Berana, Dominika Havelky a Jana Radoše tentokrát kohouti zacílili na ofenzivní řady a dohodli se na budoucím angažmá s útočníkem Jiřím Bártou.

První ofenzivní posila. Kohouti se dohodli se zkušeným útočníkem Jiřím Bártou


Šestadvacetiletý forvard strávil poslední tři sezony v českobudějovickém David servisu a při 96 startech v jeho dresu přispěl do týmové produktivity 83 body. Jiří Bárta má z minulých ročníků na kontě bezmála stovku startů ve druhé nejvyšší soutěži, kde hájil barvy Berouna, Motoru České Budějovice a Havířova. Třetí nejvyšší soutěž si vedle budějovického působení zahrál i za Vajgar Jindřichův Hradec. Pozoruhodnou položku do jeho hokejového životopisu zapsala sezona 2011 – 2012, kdy nastupoval za Tatranské Vlky v MHL, tedy v juniorské obdobě mezinárodní KHL.

Rtuťovitý útočník je tak první potvrzenou posilou táborské druholigové ofenzívy. Rozhovor s ním přineseme v nejbližších dnech.     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality