Slibný domácí úvod vyzněl do ztracena, Bílí Tygři v Táboře nenechali ani bod

29.10.2018 23:35, autor: Pavel Šácha

Táborští extraligoví dorostenci vyšli znovu bodově naprázdno. Duel s vysoce favorizovaným Libercem slibně rozehráli, ale pak už se severčeská mašinérie rozběhla naplno a překvapení se nekonalo. Tým Tábor může opět hodně mrzet další prohra v nájezdech o bod navíc.

HC Tábor - Bílí Tygři Liberec

2:8 (1:2, 0:3, 1:3 - nájezdy 0:1)

Sobota, 27.10.2018 12:50 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 9. Matašovský (Polák), 50. Nevšímal (Eremiáš) - 14. Polák (Kříž), 16. Masař (Hujer), 35. Polák (Böhm, Vodlan), 36. Putz (Trunda), 39. Měchura (Masař), 42. Trunda (Vodlan), 45. Trunda (Putz, Böhm), 60. Polák (Jenčovský, Kříž), rozhodující nájezd Rossmy.

Rozhodčí: Vidím - Kreuzer, Polonyi.   Vyloučení: 11:6   Využití: 0:3   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 21:52  

HC TÁBOR: Šmelko (Korytar) – Kofroň, Herda, Krch, Šťastný, Janda – Eremiáš, Budík, Mareš, Nevšímal, Čančura, Cháb, Polák, Matašovský, Zátopek, Suchan, Koreš, Vaněk, Kundrát.

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC: Vopravil (Franc) – Böhm, Duschka, Šedivý, Dvořák, Šíma, Culek – Hujer, Putz, Měchura, Vodlan, Trunda, Jenčovský, Kříž, Plos, Masař, Polák, Rossmy, Gajda.


René Skalický, asistent trenéra HC Tábor: „Zápas se nám vůbec nepovedl. Přijel k nám sice soupeř z druhého místa, na kterého papírově ani herně nemáme, ale přesto jsme dobře začali. Vedli jsme 1:0 a při hře pět na pět jsme s Libercem drželi krok. Pak jsme si ale opět dali vlastní gól, druhý dostali v oslabení a po třetině jsme 1:2 prohrávali. Ve druhé části jsme měli hned za sebou tři oslabení pět na čtyři a jedno pět na tři, dostali jsme další dva góly a bylo po zápase.  Do té doby se přitom Liberec bez přesilovek neprosazoval, potom mu ale za stavu 4:1 narostou křídla a dovolí si věci, které by se jinak ani neodvažoval zahrát, a které mu navíc gólově vyjdou. Nechci se vymlouvat, ale nechápu, že zatímco venku nám pískají seriózní zkušení rozhodčí, k nám do Tábora byli už počtvrté delegování mladí rozhodčí. Kluci, kteří vůbec nemají cit pro hru a zkazí oboustranně, co mohou. Bylo to tak i tentokrát, což mi přijde u tak důležitých utkání v extralize dorostu jako chyba. Stejné jsou i názory soupeřů, kteří tu hráli.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Nová anketa na webu

  Pá 20.09. |

  Na hlavním panelu  tohoto webu můžete až do pátku 27. září tipovat umístění táborského mužstva po základní části. Jak moc kohoutům věříte?

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality