STARŠÍ DOROST: Bezbranný Vajgar odevzdal všechny body, jiný přínos utkání postrádalo

22.11.2015 21:33, autor: Pavel Šácha

Naprosto jednoznačnou záležitostí táborského týmu se stalo jeho nedělní utkání ligy staršího dorostu proti rivalovi z Jindřichova Hradce. Hosté přicestovali jen se dvěma formacemi a jedním brankářem; v úvodním dějství sice poměrně dlouho drželi pouze jednobrankové manko, pak ale Kohouti přidali další tři branky a jedinou otázkou zůstalo, na jakém skóre se konečný výsledek zastaví. Táborští mladíci byli nakonec v tomto směru velmi shovívaví…

HC Tábor - KLH Vajgar J. Hradec

8:1 (4:0, 3:0, 1:1)

Neděle, 22.11.2015 14:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Buriánek (Syrovátka, Jelínek), Škoda (Zavadil), Škrdleta (Kratochvíl), Syrovátka (Buriánek), Buriánek (Syrovátka), Himpan (Duda), Škoda (Himpan), Buriánek (Syrovátka).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (30. Baloun) - Raiterman, Hubáček, Bouška, Drhovský, Šafář, Duda - Syrovátka, Buriánek, Jelínek - Kratochvíl, Škrdleta, Prášek - Zavadil, Škoda, Himpan.

 Jindřich Čeřenský, asistent trenéra staršího dorostu HC Tábor: „Zápas už jsme pojali jako určitou přípravu na nadstavbu a v podstatě i na další sezonu, takže dostali dost prostoru mladí kluci. Zápas e odehrál v poklidném tempu. Soupeř přijel jen se dvěma pětkami a brzy se ukázalo, že nemá nejmenší šanci. V tomhle směru pro nás utkání nemělo žádný přínos.“    

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality