STARŠÍ DOROST: Bezbranný Vajgar odevzdal všechny body, jiný přínos utkání postrádalo

22.11.2015 21:33, autor: Pavel Šácha

Naprosto jednoznačnou záležitostí táborského týmu se stalo jeho nedělní utkání ligy staršího dorostu proti rivalovi z Jindřichova Hradce. Hosté přicestovali jen se dvěma formacemi a jedním brankářem; v úvodním dějství sice poměrně dlouho drželi pouze jednobrankové manko, pak ale Kohouti přidali další tři branky a jedinou otázkou zůstalo, na jakém skóre se konečný výsledek zastaví. Táborští mladíci byli nakonec v tomto směru velmi shovívaví…

HC Tábor - KLH Vajgar J. Hradec

8:1 (4:0, 3:0, 1:1)

Neděle, 22.11.2015 14:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Buriánek (Syrovátka, Jelínek), Škoda (Zavadil), Škrdleta (Kratochvíl), Syrovátka (Buriánek), Buriánek (Syrovátka), Himpan (Duda), Škoda (Himpan), Buriánek (Syrovátka).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (30. Baloun) - Raiterman, Hubáček, Bouška, Drhovský, Šafář, Duda - Syrovátka, Buriánek, Jelínek - Kratochvíl, Škrdleta, Prášek - Zavadil, Škoda, Himpan.

 Jindřich Čeřenský, asistent trenéra staršího dorostu HC Tábor: „Zápas už jsme pojali jako určitou přípravu na nadstavbu a v podstatě i na další sezonu, takže dostali dost prostoru mladí kluci. Zápas e odehrál v poklidném tempu. Soupeř přijel jen se dvěma pětkami a brzy se ukázalo, že nemá nejmenší šanci. V tomhle směru pro nás utkání nemělo žádný přínos.“    

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality