STARŠÍ DOROST: Bodově stoprocentní víkend zdobila především výhra na Kladně

09.03.2016 00:35, autor: Pavel Šácha

Mužstvo staršího dorostu má za sebou bodově plnohodnotné dvojutkání. Nejprve si po výtečném výkonu zajistilo vítězství na ledě kladenských Pracovních záloh, o dva dny později pak odjela z táborského stadionu s nepořízenou Hvězda Praha.

PZ Kladno - HC Tábor

2:7 (0:0, 1:3, 1:4)

Pátek, 4.3.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Prášek, Zavadil, Buriánek, Masopust, Jelínek, Škoda, Tesař.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Raiterman, Hubáček, Bouška, Drhovský, Tesař, Duda, Šafář – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Škoda, Syrovátka, Prášek – Řezáč, Masopust, Himpan.

HC Tábor - Hvězda Praha

6:4 (0:0, 4:2, 2:2)

Neděle, 6.3.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Jelínek, Himpan, Zavadil, Syrovátka, Buriánek, Škoda.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Šafář, Hubáček, Bouška, Drhovský, Tesař, Duda – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Škoda, Syrovátka, Himpan – Bednář, Adamec, Kratochvíl.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor - po utkání v Kladně: „Zápas to rozhodně nebyl jednoduchý, ale my jsme ho odehráli velice poctivě a zodpovědně. Za stavu 2:2 začali domácí hráči faulovat a my jsme je trestali z přesilovek. Díky tomu jsme soupeři odskočili na vyšší rozdíl. Kluky musím pochválit za to, že se neuchýlili k oplácení a hráli si neustále to své. Náš výkon byl opravdu velmi kompaktní, na druhé straně je třeba říct, že pro domácí je takový výsledek dost krutý. Nepříjemným stínem zápasu se stalo zranění Lukáše Práška, který má natrženou plíci. Tímto mu za celý tým přejeme brzké uzdravení.“ Po utkání s Hvězdou: „Duel s Hvězdou se s tím na Kladně vůbec nedá srovnávat. Co do tempa a herní kvality to bylo žalostné. My jsme vyhráli díky tomu, že jsme byli v koncovce přece jen šikovnější než soupeř.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality