STARŠÍ DOROST: Bodově stoprocentní víkend zdobila především výhra na Kladně

09.03.2016 00:35, autor: Pavel Šácha

Mužstvo staršího dorostu má za sebou bodově plnohodnotné dvojutkání. Nejprve si po výtečném výkonu zajistilo vítězství na ledě kladenských Pracovních záloh, o dva dny později pak odjela z táborského stadionu s nepořízenou Hvězda Praha.

PZ Kladno - HC Tábor

2:7 (0:0, 1:3, 1:4)

Pátek, 4.3.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Prášek, Zavadil, Buriánek, Masopust, Jelínek, Škoda, Tesař.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Raiterman, Hubáček, Bouška, Drhovský, Tesař, Duda, Šafář – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Škoda, Syrovátka, Prášek – Řezáč, Masopust, Himpan.

HC Tábor - Hvězda Praha

6:4 (0:0, 4:2, 2:2)

Neděle, 6.3.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Jelínek, Himpan, Zavadil, Syrovátka, Buriánek, Škoda.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Šafář, Hubáček, Bouška, Drhovský, Tesař, Duda – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Škoda, Syrovátka, Himpan – Bednář, Adamec, Kratochvíl.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor - po utkání v Kladně: „Zápas to rozhodně nebyl jednoduchý, ale my jsme ho odehráli velice poctivě a zodpovědně. Za stavu 2:2 začali domácí hráči faulovat a my jsme je trestali z přesilovek. Díky tomu jsme soupeři odskočili na vyšší rozdíl. Kluky musím pochválit za to, že se neuchýlili k oplácení a hráli si neustále to své. Náš výkon byl opravdu velmi kompaktní, na druhé straně je třeba říct, že pro domácí je takový výsledek dost krutý. Nepříjemným stínem zápasu se stalo zranění Lukáše Práška, který má natrženou plíci. Tímto mu za celý tým přejeme brzké uzdravení.“ Po utkání s Hvězdou: „Duel s Hvězdou se s tím na Kladně vůbec nedá srovnávat. Co do tempa a herní kvality to bylo žalostné. My jsme vyhráli díky tomu, že jsme byli v koncovce přece jen šikovnější než soupeř.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality