STARŠÍ DOROST: Čtrnáct vstřelených gólů, plný zisk aneb příjemně strávený ligový víkend

19.02.2014 00:41, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr táborského HC udělal o víkendu svým trenérům i příznivcům velkou radost. Po parádně zvládnutém střetnutí na ledě posledních Strakonic ovládli jeho hráči také nevyzpytatelnou partii a příbramským soupeřem, aniž by si přitom připustili jakékoliv obavy o vítězství.

STARŠÍ DOROST: Čtrnáct vstřelených gólů, plný zisk aneb příjemně strávený ligový víkend

HC Strakonice - HC Tábor

0:8 (0:1, 0:4, 0:3)

Pátek, 14.2.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Václav Prchal 2, Kadilák 2, Trepka 2, Martin Novák, Vojtěch Prchal

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Pekárek – Veselý, Hošek, Trska, Růžek, Skalický, Štěpán – Blažek, Straka, Veřtát – Kadilák, Trepka, Martin Novák – Václav Prchal, Vojtěch Prchal.

HC Příbram - HC Tábor

3:6 (0:1, 1:3, 2:2)

Neděle, 16.2.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Veřtát 2, Trepka, Martin Novák, Nehoda, Straka

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák – Veselý, Hošek, Trska, Růžek, Skalický, Štěpán – Blažek, Straka, Veřtát – Kadilák, Nehoda, Martin Novák – Václav Prchal, Trepka, Vojtěch Prchal.

Jindřich Čeřenský, trenér starších dorostenců HC Tábor o zápase ve Strakonicích: „S kolegou jsme se shodli na tom, že jsme odehráli asi nejlepší utkání v celé sezoně. Kluci předváděli přesně to, co jsme po nich chtěli, byli v pohybu a na jejich výkonu byla zná chuť do hry. Konečný výsledek to jasně dokazuje.“ O zápase v Příbrami: „Do zápasu jsme měli tentokrát dost špatný rozjezd, od druhé třetiny se ale náš výkon zlepšil a zápas jsme bez větších starostí dotáhli do vítězného konce. S celým víkendem jsme samozřejmě spokojeni.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
Starší aktuality