STARŠÍ DOROST: Do ligové sbírky „Kohoutů“ přibyl cenný bod, ale…

20.10.2013 23:21, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenci HC Tábor se ze své nedělní výpravy do vzdálených Krkonoš nevrátili s prázdnou. V utkání s domácím celkem, který je na startu sezony porazil u Jordánu hladce 1:6, byli postupně blízko k tříbodovému zisku i porážce v normální hrací době. Nakonec se zápas rozhodoval až v samostatných nájezdech, které vyzněly lépe pro Severočechy. Získaný bod je ovšem pro Táborské solidním přilepšením.

STARŠÍ DOROST: Do ligové sbírky „Kohoutů“ přibyl cenný bod, ale…

HC Krkonoše - HC Tábor

4:3sn (1:0, 2:2, 0:1 - 1:0)

Neděle, 20.10.2013 17:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Blažek (Vojtěch Prchal), Straka (Veřtát), Václav Prchal (Vojtěch Prchal).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: R. Novák – Štěpán, Skalický, Trepka, Veselý, Stodolovský, Růžek, Hošek – Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Straka, Nehoda, Veřtát – Blažek, Kadilák, M. Novák.

 Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Hrál se hodně vyrovnaný zápas. My jsme v něm prohrávali, ale dokázali jsme dvěma góly výsledek otočit. Bohužel jsme svou lehkovážností umožnili soupeři další obrat a stálo nás spoustu sil, abychom alespoň vyrovnali. Je škoda, že jsme nakonec ani se dvěma proměněnými nájezdy nezískali druhý bod my.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality