STARŠÍ DOROST: Domácí radost ze zničení Plamenů vystřídala chladná výhra v Krkonoších

05.10.2015 22:14, autor: Pavel Šácha

Ligoví starší dorostenci táborského HC vytěžili z víkendového dvojutkání pět bodů a nastříleli šestnáct gólů. Euforii ovšem v kabině mladých Kohoutů nehledejte – zatímco domácí triumf se Žďárem nad Sázavou provázelo nadšení, pod divokou výhru na ledě HC Krkonoše se nepodepsal nikterak uspokojivý výkon.

HC Tábor - Žďár nad Sázavou

9:2 (3:0, 3:0, 3:1)

Pátek, 2.10.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Raiterman (Buriánek (Bouška (Šafář), Šafář (Bouška, Duda), Masopust (Hubáček), Jelínek (Buriánek), Masopust (Bouška), Hubáček (Raiterman, Buriánek), Buriánek (Raiterman), Bouška (Hubáček, Řezáč).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil – Raiterman, Duda, Hubáček, tesař, Šafář, Drhovský – Syrovátka, Prášek, Zavadil – Buriánek, Jelínek, Škrdleta – Bouška, Řezáč, Masopust.

HC Krkonoše - HC Tábor

8:7sn (3:2, 2:3, 2:2)

Neděle, 4.10.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Syrovátka 3, Prášek 2, Zavadil, Raiterman, Buriánek, asistence: Syrovátka 3, Řezáč, Hubáček, Škrdleta, Buriánek, Bouška.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (36. Klestil) – Raiterman, Duda, Tesař, Drhovský, Hubáček, Bouška – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Syrovátka, Škrdleta, Prášek – Škoda, Řezáč, Himpan.

 Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání se Žďárem nad Sázavou: „Kluci přistoupili k utkání od začátku velice zodpovědně, a proto také vyhráli první třetinu 3:0. To mužstvo uklidnilo, a pak už byl zápas jen otázkou konečného skóre. Podařilo se nám dobře sehrát a využívat přesilovky, což nás samozřejmě také těší. Máme stále na čem pracovat, ale za tenhle zápas musím kluky opravdu pochválit.“ Po utkání v Krkonoších: „V neděli už jsme nebyli zdaleka tak zodpovědní, a podle tohoto to také vypadalo. Herní kázní a disciplínou se náš výkon s utkáním proti Žďáru vůbec nedalo srovnat. Nakonec jsme jen s velkou dávkou štěstí dovedli zápas alespoň k té dvoubodové výhře.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
Starší aktuality