STARŠÍ DOROST: Důležitá výhra se rodila v bolestech, nakonec ale domácí tým derby zvládl

13.10.2013 22:12, autor: Pavel Šácha

Nedělní derby mezi staršími dorostenci Tábora a Strakonic diváky ze sedadel nezvedalo. Domácí tým nedokázal zopakovat kvalitní výkon z pátečního utkání ve Žďáru a strakonického soka dlouho držel v naději na jeho první sezonní zisk. Nakonec ale mladí „Kohouti“ svou roli zvládli a v závěru zápasu dokonce stihli vtisknout výsledku jednoznačnou podobu.

STARŠÍ DOROST: Důležitá výhra se rodila v bolestech, nakonec ale domácí tým derby zvládl

HC Tábor - HC Strakonice

6:2

Neděle, 13.10.2013 16:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Václav Prchal (Vojtěch Prchal), Veřtát (Straka), Vojtěch Prchal (Václav Prchal, Jansa), Novák (Kadilák, Blažek), Blažek (Štěpán), Straka (Nehoda, Hošek).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Pekárek (R. Novák) – Trepka, Veselý, Hošek, Růžek, Štěpán, Skalický, Stodolovský – Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Straka, Nehoda, Veřtát – Blažek, Kadilák, M. Novák.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Z výsledku máme radost, ale naše hra tentokrát rozhodně nebyla podle našich představ. Se zápasem ve Žďáru se to vůbec nedalo srovnat. Tam jsme předvedli kolektivní a zodpovědný výkon, teď se to každý snažil tahat sám, hodně jsme chybovali a zase se trápili v koncovce. Pravdou je, že soupeři dobře chytal gólman.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality