STARŠÍ DOROST: Favoritům ligové skupiny Střed mladíci z Tábora do pokladnice nesáhli

02.11.2014 23:16, autor: Pavel Šácha

Program ligových bojů postavil o víkendu starší dorostence HC Tábor před mimořádně náročnou zkoušku. V pátek se vypravili na horký led Horácké Slavie Třebíč, v neděli doma hostili vedoucí tým tabulky Havlíčkova Brodu. Trenéři Štěpán Kadilák a Jindřich Čeřenský viděli dva odlišné zápasy, jedno však měly společné – jejich mužstvo ani v jednom z nich na body nedosáhlo.

STARŠÍ DOROST: Favoritům ligové skupiny Střed mladíci z Tábora do pokladnice nesáhli

Hor. Slavia Třebíč - HC Tábor

3:2 (1:1, 1:0, 1:0)

Pátek, 31.10.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: 20.Burian (Tůma, Sigmund), 23.Maštera (Matov, Strnad), 60.Maštera (Matov, Urban) - 16. Jansa (Vojtěch Prchal, Václav Prchal), 49. Vojtěch Prchal (Růžek).

Rozhodčí: Kopeček - Jeletz, Klouda.   Vyloučení: 2:2   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: R. Novák - Hošek, Růžek, Trepka, Skalický, Raiterman, Hubáček - Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal - Buriánek, Kadilák, Jelínek - Syrovátka, Martin Novák, Šimánek - Veřtát, Zayml.

HC Tábor - BK Havlíčkův Brod

2:4 (1:3, 1:0, 0:1))

Neděle, 2.11.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Vojtěch Prchal (Václav Prchal), Jansa (Vojtěch Prchal, Václav Prchal).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák - Hošek, Růžek, Trepka, Skalický, Raiterman, Hubáček, Štěpán - Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal - Buriánek, Kadilák, Jelínek - Veřtát, Zayml, Martin Novák - Šimánek, Syrovátka.

Štěpán Kadilák, trenér starších dorostenců HC Tábor – o utkání v Třebíči: „V Třebíči jsme se prezentovali velmi dobrou hrou, což se při síle soupeře postaralo o velmi kvalitní hokej. Je obrovská škoda, že jsme si nedokázali pohlídat závěry jednotlivých třetin, protože minimálně bod jsme si v Třebíči zasloužili.“ O utkání s Havlíčkovým Brodem: „Na domácím ledě jsme bohužel páteční výkon z Třebíče nedokázali zopakovat. Utekl nám začátek zápasu a museli jsme dotahovat, což je proti tak kvalitnímu soupeři vždycky těžké. Na dobře bránící Havlíčkův Brod jsme neměli, i když jsme byli v podstatě do poslední chvíle ve hře o body.“  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality