STARŠÍ DOROST: Kohouti narazili v Chrudimi na nečekaný odpor, svůj úkol ale splnili

09.11.2015 23:12, autor: Pavel Šácha

Na rozdíl od mladšího výběru a juniorů si starší dorostenci HC Tábor volný víkend neužili. Ligový program je zavedl do Chrudimi, jejíž hráče v prvním vzájemném střetnutí rozdrtili 8:1, Tentokrát jim posílený tým Východočechů kladl o poznání výraznější odpor, přesto ho i napodruhé donutili mladí Kohouti ke kapitulaci.

HC Chrudim - HC Tábor

3:7 (1:1, 2:4, 0:2)

Pátek, 6.11.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Drhovský (Jelínek), Buriánek (Raiterman, Jelínek), Prášek (Syrovátka, Himpan), Jelínek (Raiterman, Buriánek), Jelínek (Raiterman), Buriánek (Jelínek), Adamec.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Klestil) - Raiterman, Duda, Drhovský, Hubáček, Bouška, Adamec - Zavadil, Jelínek, Buriánek, Prášek, Syrovátka, Škoda, Kratochvíl, Řezáč, Himpan.

 Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor: "V Chrudimi jsme očekávali těžký zápas, ale ne až tak moc. Domácí se posílili o hráče Pardubic, výborně bruslili a byli i hodně důrazní. Utkání se v náš prospěch zlomilo až v samém závěru druhé třetiny, kdy jsme soupeři gólově odskočili. V té poslední už si to kluci dokázali pohlídat. Od nás si zaslouží velkou pochvalu za to, jak ten zápas zvládli, protože to v Chrudimi opravdu nebylo jednoduché." 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality