STARŠÍ DOROST: Kohouti si s chutí zastříleli, odnesli to Chrudim i rival od Vajgaru

12.10.2015 19:56, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký tým HC Tábor je v lize při chuti. Tentokrát smetla jeho ofenzivní lavina mladé hokejisty z Chrudimi a nezastavila se ani u jindřichohradeckého Vajgaru.

HC Tábor - HC Chrudim

8:1 (4:0, 2:1, 2:0)

Pátek, 9.10.2015 19:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Hubáček (Buriánek), Zavadil (Buriánek), Masopust (Škoda), Tesař (Škrdleta), Řezáč, Řezáč (Hubáček), Jelínek (Buriánek), Prášek (Bouška).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš - Raiterman, Duda, Tesař, Šafář, Hubáček, Bouška - Zavadil, Buriánek, Jelínek - Adamec, Škrdleta, Prášek - Masopust, Řezáč, Škoda.

KLH Vajgar J. Hradec - HC Tábor

3:10 (1:1, 2:3, 0:6)

Neděle, 11.10.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Jelínek (Kratochvíl, Raiterman), Buriánek, Zavadil (Duda), Řezáč, Prášek (Syrovátka), Řezáč (Škoda), Škoda, Drhovský (Syrovátka), Škoda (Kratochvíl), Jelínek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil - Raiterman, Duda, Drhovský, Hubáček, Bouška, Tesař - Zavadil, Buriánek, Jelínek - Prášek, Škrdleta, Syrovátka - Škoda, Řezáč, Kratochvíl.

 JIndřich Čeřenský, asistent trenéra HC Tábor - o utkání s Chrudimí: "herně se nám povedla první třetina a do jedenácté minuty jsme vedli 4:0. další dvě části se proto víceméně jenom dohrávaly a bylo vidět, že už mužstvo nepracuje naplno."  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality