STARŠÍ DOROST: Kozlové z Velkých Popovic ochutnali hořkou táborskou třináctku

05.01.2015 23:01, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký tým HC Tábor přivítal v neděli na svém ledě soupeře z Velkých Popovic, a aniž by musel vyvinout maximální úsilí a soustředění, proměnil utkání v hrátky kočky s myší.

STARŠÍ DOROST: Kozlové z Velkých Popovic ochutnali hořkou táborskou třináctku

HC Tábor - Slavoj Velké Popovice

13:5 (2:0, 4:2, 7:3)

Neděle, 4.1.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Václav Prchal (Hošek), Martin Novák (Kadilák), Václav Prchal (Růžek, Vojtěch Prchal), Václav Prchal, Zayml (Buriánek), Vojtěch Prchal (Václav Prchal), Jelínek (Kadilák), Zayml (Růžek), Václav Prchal (Zayml, Vojtěch Prchal), Kadilák, Kadilák (Buriánek, Trepka), Martin Novák (Syrovátka), Zayml (Václav Prchal).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 2:0, 2:1, 5:1, 7:2, 7:4, 12:4, 12:5, 13:5  

HC TÁBOR: R. Novák – Růžek, Hošek, Hubáček, Raiterman, Trepka, Skalický, Štěpán – Zayml, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Jansa, Kadilák, Jelínek – Syrovátka, Martin Novák, Veřtát – Buriánek.

 Jindřich Čeřenský, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Výsledek pochopitelně hovoří za všechno, ale předvedená hra nebyla taková, jaká by být měla. Chyběla nám větší důslednost při střelbě i vyšší nasazení. Bohužel takovýto vývoj zápasu k tomu svádí, ale je to škoda, výsledek mohl být ještě mnohem výraznější.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • MIlan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality