STARŠÍ DOROST: Kozlové z Velkých Popovic ochutnali hořkou táborskou třináctku

05.01.2015 23:01, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký tým HC Tábor přivítal v neděli na svém ledě soupeře z Velkých Popovic, a aniž by musel vyvinout maximální úsilí a soustředění, proměnil utkání v hrátky kočky s myší.

STARŠÍ DOROST: Kozlové z Velkých Popovic ochutnali hořkou táborskou třináctku

HC Tábor - Slavoj Velké Popovice

13:5 (2:0, 4:2, 7:3)

Neděle, 4.1.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Václav Prchal (Hošek), Martin Novák (Kadilák), Václav Prchal (Růžek, Vojtěch Prchal), Václav Prchal, Zayml (Buriánek), Vojtěch Prchal (Václav Prchal), Jelínek (Kadilák), Zayml (Růžek), Václav Prchal (Zayml, Vojtěch Prchal), Kadilák, Kadilák (Buriánek, Trepka), Martin Novák (Syrovátka), Zayml (Václav Prchal).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 2:0, 2:1, 5:1, 7:2, 7:4, 12:4, 12:5, 13:5  

HC TÁBOR: R. Novák – Růžek, Hošek, Hubáček, Raiterman, Trepka, Skalický, Štěpán – Zayml, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Jansa, Kadilák, Jelínek – Syrovátka, Martin Novák, Veřtát – Buriánek.

 Jindřich Čeřenský, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Výsledek pochopitelně hovoří za všechno, ale předvedená hra nebyla taková, jaká by být měla. Chyběla nám větší důslednost při střelbě i vyšší nasazení. Bohužel takovýto vývoj zápasu k tomu svádí, ale je to škoda, výsledek mohl být ještě mnohem výraznější.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality