STARŠÍ DOROST: Ligová pohoda táborské družiny – šest bodů a pobyt v popředí nadstavby

11.01.2016 22:08, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr HC Tábor strávil uplynulý víkend na opojné vítězné vlně. Dva dny po páteční domácí výhře nad karlovarskou Energií si jeho hráči zajistili tříbodovou výslužku i v duelu s Třemošnou a posunuli se mezi přední týmy své nadstavbové skupiny.

HC Tábor - Energie Karlovy Vary

3:1 (2:0, 1:0, 0:1)

Pátek, 8.1.2016 15:15 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Buriánek, Prášek, Syrovátka.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Raiterman, Hubáček, Bouška, Drhovský, Šafář, Duda – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Syrovátka, Škrdleta, Prášek – Harazin, Kratochvíl, Malý.

HC Tábor - HC Meteor Třemošná

5:3 (1:0, 2:1, 2:2)

Neděle, 10.1.2016 13:30 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Prášek 2, Syrovátka, Zavadil, Hubáček.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil – Raiterman, Hubáček, Bouška, Drhovský, Adamec, Duda – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Syrovátka, Škrdleta, Prášek – Masopust, Kratochvíl, Himpan.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání s Karlovými Vary: „Hrálo se velice solidní utkání ve vysokém tempu a obě mužstva chtěla hrát hokej. My jsme byli přece jen lepší a soupeře přestříleli, jen nás trochu trápila koncovka. Kluci si zaslouží poděkování za to, jak zápas s kvalitním soupeřem odmakali.“ Po utkání s Třemošnou: „Ani v neděli to nebylo špatné utkání a znovu mělo slušné tempo, hra byla ale daleko více rozháraná a objevilo se v ní víc nepřesností. Dostali jsme se do vedení 3:1, pak jsme ale zbytečně polevili a domácí vyrovnali. Ke cti kluků slouží, že se včas zmátořili, přidali další dva góly a konec utkání už si pohlídali. Celkově jsme samozřejmě s víkendem velice spokojeni, šesti bodů ze zápasů s tak silnými soupeři si opravdu ceníme.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality