STARŠÍ DOROST: Ligové boje odstartovaly a táborští mladíci do nich vyrukovali rozespale

21.09.2015 23:34, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr HC Tábor odkrojil z programu nového ligového ročníku dvě úvodní položky. Spokojenost prozatím jeho šatnu minula. Po nečekané prohře v Příbrami přiložila hokejovou náplast na jeho bolístku dvoubodová výhra v Jablonci nad Nisou, byť se také tento výsledek může vzhledem k průběhu zápas řadit spíše mezi ty ztrátové.

HC Příbram - HC Tábor

6:4 (3:1, 1:1, 2:2)

Pátek, 18.9.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Bouška, Buriánek, Zavadil, Škoda.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš - Raiterman, Duda, Syrovátka, Drhovský, Bouška, Hubáček - Zavadil, Buriánek, Jelínek - Adamec, Šimánek, Prášek - Škoda, Škrdleta, Himpan.

HC Vlci Jablonec n/N. - HC Tábor

3:4sn (0:0, 3:2, 0:1)

Neděle, 20.9.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Harazin, Syrovátka, Prášek, Šimánek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil - Raiterman, Duda, Syrovátka, Bouška, Hubáček - Zavadil, Buriánek, Jelínek - Škoda, Šimánek, Prášek - Harazin, Škrdleta, Malý.

Štěpán Kadilák, trenér starších dorostenců HC Tábor - po utkání v Příbrami: "K úvodnímu záapsu jsme přistoupili nepochopitelně laxně. O dobrý vstup do zápasu a vlastně i o dobrý konečný výsledek jsme se připravili vlastní nedisicplinovaností. Dělali jsme hloupé útočné fauly a v oslabení jsme čtyřikrát inkasovali. To se pak samozřejmě vyhrává těžko. Jsme hrozně zklamaní." Po utkání v Jablonci nad Nisou: "Oproti pátečnímu zápasu už bylo na naší hře znát mírné zlepšení. Dokázali jsme si vytvářet šance, ale v koncovce jsme se výrazněji neprosazovali. Pravdou je, že jsme vedli 2:0 a za tohoto stavu jsme trefili tyč, což byla velká škoda. Bohužel jsme pak polevili, čehož soupeř dokázal využít a otočil skóre na 3:2. Na jeho maálem hřišti jsme pak horko těžko zachraňovali alespoň bod. V nájezdech se štěstí přiklonilo na naši stranu."   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality