STARŠÍ DOROST: Ligové boje odstartovaly a táborští mladíci do nich vyrukovali rozespale

21.09.2015 23:34, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr HC Tábor odkrojil z programu nového ligového ročníku dvě úvodní položky. Spokojenost prozatím jeho šatnu minula. Po nečekané prohře v Příbrami přiložila hokejovou náplast na jeho bolístku dvoubodová výhra v Jablonci nad Nisou, byť se také tento výsledek může vzhledem k průběhu zápas řadit spíše mezi ty ztrátové.

HC Příbram - HC Tábor

6:4 (3:1, 1:1, 2:2)

Pátek, 18.9.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Bouška, Buriánek, Zavadil, Škoda.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš - Raiterman, Duda, Syrovátka, Drhovský, Bouška, Hubáček - Zavadil, Buriánek, Jelínek - Adamec, Šimánek, Prášek - Škoda, Škrdleta, Himpan.

HC Vlci Jablonec n/N. - HC Tábor

3:4sn (0:0, 3:2, 0:1)

Neděle, 20.9.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Harazin, Syrovátka, Prášek, Šimánek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil - Raiterman, Duda, Syrovátka, Bouška, Hubáček - Zavadil, Buriánek, Jelínek - Škoda, Šimánek, Prášek - Harazin, Škrdleta, Malý.

Štěpán Kadilák, trenér starších dorostenců HC Tábor - po utkání v Příbrami: "K úvodnímu záapsu jsme přistoupili nepochopitelně laxně. O dobrý vstup do zápasu a vlastně i o dobrý konečný výsledek jsme se připravili vlastní nedisicplinovaností. Dělali jsme hloupé útočné fauly a v oslabení jsme čtyřikrát inkasovali. To se pak samozřejmě vyhrává těžko. Jsme hrozně zklamaní." Po utkání v Jablonci nad Nisou: "Oproti pátečnímu zápasu už bylo na naší hře znát mírné zlepšení. Dokázali jsme si vytvářet šance, ale v koncovce jsme se výrazněji neprosazovali. Pravdou je, že jsme vedli 2:0 a za tohoto stavu jsme trefili tyč, což byla velká škoda. Bohužel jsme pak polevili, čehož soupeř dokázal využít a otočil skóre na 3:2. Na jeho maálem hřišti jsme pak horko těžko zachraňovali alespoň bod. V nájezdech se štěstí přiklonilo na naši stranu."   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality