STARŠÍ DOROST: Meteor Třemošná ukázal svou sílu, ale rozhodl až ve třetí části

10.01.2018 00:32, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr Tábor narazil v dalším nadstavbovém střetnutí na postupového aspiranta z Třemošné. Západočeši nakonec potvrdili na táborském ledě své kvality a v závěrečné části hry vtiskli svému vítězství hladkou podobu.

HC Tábor - HC Meteor Třemošná

2:7 (1:1, 0:2, 1:4)

Neděle, 7.1.2018 0:00 - Starší dorost

 

Branky a nahrávky: Škoda (Přívozník, Kratochvíl (Chocholoušek).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Stibal (Bartoň) – Adamec, Šedivý, Štekr, Jelínek, Petr Bouška, Blafka, Pauš - Škoda, Přívozník, Himpan, Barták, Chocholoušek, Kratochvíl, Bednář, Malý, Knobloch, Melichar.

Jindřich Čeřenský, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Třemošná proti nám nastoupila s devíti hráči ročníku 1999, což je samozřejmě velká síla. Začátek zápasu jsme přesto měli dobrý a během utkání jsme si vytvořili i několik šancí na to, abychom zůstali se soupeřem v kontaktu. Bohužel v poslední třetině jsme při vlastní přesilovce inkasovali gól na 1:4, po kterém už se mužstvo položilo. Poslední gól dali hosté se závěrečnou sirénou. I přes porážku bych chtěl vyzdvihnout náš druhý útok Barták – Chocholoušek – Kratochvíl.“       

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Fotogalerie z vítězného derby

  Čt 20.09. |

  Průběh středečního domácího duelu táborského týmu proti rivalovi z Písku (6:1) přiblíží návštěvníkům tohoto webu také fotogalerie z dílny Hanky Grundové a Tomáše Danka.  

  Více...
 • Ing. Jan Tesař ukončil svou činnost v klubu

  St 19.09. |

  Z důvodů velké pracovní vytíženosti a zaneprázdnění, na vlastní žádost, ukončil u klubu svoji činnost dosavadní ředitel marketinku Ing. Jan Tesař. Vedení klubu mu tímto děkuje za jeho obětavou práci a přeje do dalších dnů hodně zdraví a úspěchů. Zároveň klub zveřejňuje, že tuto pozici prozatím obsazovat nebude.

 • Dorostenci po boji padli

  Čt 13.09. |

  Ani ze druhého kola extraligy dorostu si táborští mladíci noednesli bodovou výslužku. Po velkém boji s řadou šancí a výtečnými výkony brankářů podlehli ve čtvrtek hráčům Havlíčkova Brodu 2:3 a následně nedosáhli ani na bonusový čtvrtý bod v prodloužení, resp. v nájezdech.

  Více...
 • Hokej.cz si všiml gesta fair play

  Po 27.08. |

  Gesto táborského kapitána Jakuba Matušíka ze závěru utkání s Pelhřimovem neuniklo pozornosti sledovaného webu českého hokeje.  

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v Porubě

  Út 07.08. |

  Třiadvacetiletý Tadeáš Dvořák z táborské brankářské líhně se uchází o místo v brankovišti prvoligové Poruby. V loňském ročníku hájil tento mladý gólman barvy Kadaně a stihl i jeden extraligový start v dresu chomutovských Pirátů.

Starší aktuality