STARŠÍ DOROST: Meteor Třemošná ukázal svou sílu, ale rozhodl až ve třetí části

10.01.2018 00:32, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr Tábor narazil v dalším nadstavbovém střetnutí na postupového aspiranta z Třemošné. Západočeši nakonec potvrdili na táborském ledě své kvality a v závěrečné části hry vtiskli svému vítězství hladkou podobu.

HC Tábor - HC Meteor Třemošná

2:7 (1:1, 0:2, 1:4)

Neděle, 7.1.2018 0:00 - Starší dorost

 

Branky a nahrávky: Škoda (Přívozník, Kratochvíl (Chocholoušek).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Stibal (Bartoň) – Adamec, Šedivý, Štekr, Jelínek, Petr Bouška, Blafka, Pauš - Škoda, Přívozník, Himpan, Barták, Chocholoušek, Kratochvíl, Bednář, Malý, Knobloch, Melichar.

Jindřich Čeřenský, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Třemošná proti nám nastoupila s devíti hráči ročníku 1999, což je samozřejmě velká síla. Začátek zápasu jsme přesto měli dobrý a během utkání jsme si vytvořili i několik šancí na to, abychom zůstali se soupeřem v kontaktu. Bohužel v poslední třetině jsme při vlastní přesilovce inkasovali gól na 1:4, po kterém už se mužstvo položilo. Poslední gól dali hosté se závěrečnou sirénou. I přes porážku bych chtěl vyzdvihnout náš druhý útok Barták – Chocholoušek – Kratochvíl.“       

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Vánoční dresy HCT na hokej.cz

  Pá 14.12. |

  Sobotního charitativního utkání na táborském ledě si všiml také server hokej.cz

  Více...
 • Ondřej Kachyňa hostuje v Havířově

  Pá 07.12. |

  Obránce Ondřej Kachyňa odchází z Motoru České Budějovice na měsíční hostování do klubu AZ Residomo Havířov. Pokud by měl Havířov zájem, může být navíc hostování prodlouženo do konce ledna 2019. Táborskému týmu, kde dostával výrazný prostor ve všech herních situacích, tak mladý bek  dohledné době nepomůže.

 • Neúspěšný vstup do nadstavby

  Čt 06.12. |

  Extraligoví dorostenci HC Tábor otevřeli nadstavbové boje v nejvyšší soutěži porážkou 3:8 v Mladé Boleslavi. Následně se jim nepodařilo získat ani bonusový bod z nájezdů. Dvě branky poražených kohoutů obstaral Kundrát, zbylý zásah si připsal Vaněk. Už v sobotu od 14.30 hodin hostí táborští mladíci Duklu Jihlava. 

  Více...
 • Čertovský rej na fotkách

  Po 03.12. |

  V sekci Fotogalerie najdete snímky z letošního Čertovského reje na zimním stadionu.

  Více...
 • Dorost prohrál v Pardubicích 2:10

  So 24.11. |

  Tábortí extraligoví dorostenci podlehli v sobotu na východě Čech druhým Pardubicím vysoko 2:9. Záhy neuspěli ani v samostatných nájezdech. Branky poražených Jihočechů zaznamenali Suchan a Kundrát. 

Starší aktuality