STARŠÍ DOROST: Meteor Třemošná ukázal svou sílu, ale rozhodl až ve třetí části

10.01.2018 00:32, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr Tábor narazil v dalším nadstavbovém střetnutí na postupového aspiranta z Třemošné. Západočeši nakonec potvrdili na táborském ledě své kvality a v závěrečné části hry vtiskli svému vítězství hladkou podobu.

HC Tábor - HC Meteor Třemošná

2:7 (1:1, 0:2, 1:4)

Neděle, 7.1.2018 0:00 - Starší dorost

 

Branky a nahrávky: Škoda (Přívozník, Kratochvíl (Chocholoušek).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Stibal (Bartoň) – Adamec, Šedivý, Štekr, Jelínek, Petr Bouška, Blafka, Pauš - Škoda, Přívozník, Himpan, Barták, Chocholoušek, Kratochvíl, Bednář, Malý, Knobloch, Melichar.

Jindřich Čeřenský, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Třemošná proti nám nastoupila s devíti hráči ročníku 1999, což je samozřejmě velká síla. Začátek zápasu jsme přesto měli dobrý a během utkání jsme si vytvořili i několik šancí na to, abychom zůstali se soupeřem v kontaktu. Bohužel v poslední třetině jsme při vlastní přesilovce inkasovali gól na 1:4, po kterém už se mužstvo položilo. Poslední gól dali hosté se závěrečnou sirénou. I přes porážku bych chtěl vyzdvihnout náš druhý útok Barták – Chocholoušek – Kratochvíl.“       

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy (?)

  Pá 16.03. |

  Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.   

 • VÝJEZD DO KLATOV

  Po 05.02. |

  Fanoušci HC Tábor pořádají autobosuový zájezd na sobotní utkání do Klatov. Čas odjezdu od zimního stadionu bude upřesněn, cena činí přibližně 150 Kč. Zájemci o místo v autobuse se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonním čísle 722 09 72 99, a to do středeční 22. hodiny. Počet volných míst je 20, výjezd se uskuteční pouze při naplnění 75% kapacity. Informace obdrží přihlášení v SMS zprávě.    

 • Hráči HC Tábor na olympiádě!

  Po 29.01. |

  V Pardubickém kraji se v tomto týdnu rozhořely boje v rámci VIII. zimních her olympiády dětí a mládeže České republiky. V barvách hokejové reprezentace Jihočeského kraje má početnou kolonii také klub HC Tábor. Její zájmy hájí na východě Čech hned šestice Kohoutů, jmenovitě Adam Eremiáš, Marek Janda, Karel Křepelka, Martin Kundrát, Jan Nevšímal a David Šrubař. Na soupisce týmu nechybějí ani extáborští Oliver Šatný (Chomutov) a Dominik Brouček (Motor ČB). A konečně v rychlobruslení bude bojovat za svůj kraj další mladý hokejista Tábora David Kupka.   

 • Výteční mladší dorostenci!

  Ne 21.01. |

  Hráči mladšího dorosteneckého výběru HC Tábor nadále sní svůj sen o ligovém prvenství a návratu mezi tuzemskou elitu. O víkendu odehráli dva další úspěšné zápasy. Doma bez výrazných starostí porazili Lanškroun 6:1 a obstáli i v důležité nedělní bitvě na ledě přímého konkurenta z Kolína, kde zvítězili 6:3.

 • VÝJEZD DO PELHŘIMOVA

  Čt 18.01. |

  Fans HC Tábor přichystali pro zájemce autobusový zájezd na utkání HC Tábor v Pelhřimově, které se hraje v sobotu 20. ledna. Jeho cena je stanovena na 100 Kč, odjezd v 16.30 hodin od táborského zimního stadionu. Přihlášky ve tvaru jméno, příjmení, počet osob posílejte na tel. 722 097 299.

Starší aktuality