STARŠÍ DOROST: Mladí Kohouti prožili se soupeři od řeky Otavy stoprocentní víkend

18.09.2017 11:27, autor: Pavel Šácha

Mužstvo táborského staršího dorostu slavili tuplovaný bodový zisk. Po zahajovací porážce od favorizované Třemošné dokázalo v dramatickém domácím střetnutí udolat píseckého rivala, aby si jen o dva dny později odvezlo bezproblémové vítězství ze Strakonic.

HC Tábor - IHC Králové Písek

3:2 (0:1, 2:0, 1:1)

Pátek, 15.9.2017 18:40 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Přívozník (Šedivý), Petr Bouška (Škrdleta), Kratochvíl (Škrdleta).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Stibal) – Tesař, Šedivý, Petr Bouška, Štekr, Kotounová, Pauš, Staněk, Jelínek, Patrik Bouška – Zavadil, Adamec, Himpan, Kratochvíl, Škoda, Škrdleta, Bednář, Přívozník, Chocholoušek, Malý, Knobloch.

HC Strakonice - HC Tábor

3:8 (2:5, 1:1, 0:2)

Neděle, 17.9.2017 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Zavadil, Bouška (Škoda, Škrdleta), Zavadil (Himpan, Adamec), Škoda (Kratochvíl), Škrdleta (Bouška), Škoda (Kratochvíl, Knobloch), Himpan (Adamec, Tesař), Himpan (Adamec).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Bartoň) - Tesař, Šedivý, Bouška, Štekr, Pauš, Kotounová, Blafka – Zavadil, Adamec, Himpan, Kratochvíl, Škoda, Škrdleta, Bednář, Přívozník, Chocholoušek, Malý, Knobloch.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor – o zápase s Pískem: „Písek je kvalitním soupeřem a je to pro nás cenné vítězství. Zápas měl od začátku dobré tempo a my jsme v něm podali velmi solidní výkon. Celý tým k němu přistoupil zodpovědně a myslím si, že jsme nakonec byli o ten gól lepší.“ O zápase ve Strakonicích: „Do Strakonic jsme po páteční výhře odjeli dobře naladění. Začátek hráči poměrně dost podcenili, ale pak si uvědomili, že i když si přijeli pro víceméně povinné body, musím pro to něco udělat. Zápas nakonec rozhodli už v první třetině. Šest bodů z víkendu a zlepšený výkon týmu nás pochopitelně těší.“   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality