STARŠÍ DOROST: Mladíci od Jordánu se museli smířit jen s polovičním ziskem

31.10.2016 23:44, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr Tábora vykázal ve víkendovém pokračování ligových bojů pouze padesátiprocentní úspěšnost. V pátek sice navzdory slabší produktivitě zaslouženě přehráli mužstvo z Chrudimi, o dva dny později se ale vrátili z daleké výpravy do Krkonoš s nepořízenou.

HC Tábor - HC Chrudim

3:1 (2:0, 1:1, 0:0)

Pátek, 28.10.2016 19:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Škoda, Zavadil, Tesař.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil (Lekeš) - Duda, Adamec, Bouška, Čada, Tesař, Vávra, Jelínek - Zavadil, Škoda, Himpan, Holý, Škrdleta, Kratochvíl, Harazin, Masopust, Malý.

HC Krkonoše - HC Tábor

5:4 (1:2, 2:1, 2:1)

Neděle, 30.10.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Kratochvíl 2, Holý, Himpan.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil (Lekeš) - Duda, Adamec, Bouška, Čada, Tesař, Vávra, Jelínek - Zavadil, Škoda, Himpan, Holý, Škrdleta, Kratochvíl, Harazin, Masopust, Malý.


Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor po utkání s Chrudimí: „Odehráli jsme velice slušnou první třetinu, ve které jsme si vypracovali dvoubrankový náskok. V dalším průběhu zápasu už se kvalita z naší hry přece jen vytrácela a nedokázali jsme přidat další góly, které by dodaly výsledku spravedlivější podobu.“Jindřich Čeřenský, asistent trenéra po utkání v Krkonoších:
„Kluci tentokrát neodehráli říkáš dobré utkání. Hlavně obranná činnost byla z naší strany katastrofální a v koncovce nám chyběl klid i potřebné dovednosti. Po první třetině jsme sice vedli, ale pak jsme se přizpůsobili soupeři, jehož tvrdá hra nám nesvědčila. Klíčovým momentem zápasu byla naše nevyužitá přesilovka pět na tři za stavu 4:4, ve které jsme neproměnili několik šancí. Soupeř dal naopak dvě minuty před koncem vítězný gól.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality