STARŠÍ DOROST: Paráda! Táborští zavřeli Klatovům dveře mezi elitu. A zevnitř…!

27.11.2017 22:57, autor: Pavel Šácha

V sobotu odpoledne se na táborském ledě rozhořela klíčová bitva o vstupenku mezi elitní ligovou společnost. Získat ji mohl pouze vítěz střetnutí Tábor – Klatovy, a tak bylo o jeho náboj jaksepatří postaráno. Bezmála polovina utkání nabídla mimořádně rtuťovitý a vyrovnaný hokej, ve kterém si vytvořili šance oba soupeři. Vedoucí gól Kohoutů na 2:1 ovšem obraz hry proměnil. Domácí hráči sevřeli otěže utkání do svých rukou mnohem pevněji než soupeř a postupem času už nebylo pochyb o tom, že si účast v elitní nadstavbové skupině zaslouží právě oni.

HC Tábor - HC Klatovy

4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

Sobota, 25.11.2017 14:55 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Šedivý (Škoda), Himpan (Škoda), Škoda (Himpan), Škrdleta (TS).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Stibal) – Adamec, Šedivý, Petr Bouška, Štekr, Kotounová, Blafka, od 41. Tesař – Zavadil, Škoda, Himpan – Škrdleta, Přívozník, Kratochvíl – Barták, Chocholoušek, Bednář.


Jindřich Čeřenský, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Kluci šli už od začátku za svým cílem a ke klíčovému utkání přistoupili opravdu zodpovědně. Do našeho druhého gólu byl zápas poměrně vyrovnaný, ale pak už jsme byli nahoře my a vytvořili jsme si i další šance, po kterých mohl být výsledek ještě výraznější. Klukům děkujeme za jejich přístup a nasazení, a hlavně za to, že se jim podařilo splnit cíl a postoupit do elitní skupiny. Musím ale pochválit i soupeře, že chtěl hrát až do konce hokej a neuchýlil se k faulům a tvrdým zákrokům, jak to někdy v takovýchto zápasech bývá.“

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality