STARŠÍ DOROST: Paráda! Táborští zavřeli Klatovům dveře mezi elitu. A zevnitř…!

27.11.2017 22:57, autor: Pavel Šácha

V sobotu odpoledne se na táborském ledě rozhořela klíčová bitva o vstupenku mezi elitní ligovou společnost. Získat ji mohl pouze vítěz střetnutí Tábor – Klatovy, a tak bylo o jeho náboj jaksepatří postaráno. Bezmála polovina utkání nabídla mimořádně rtuťovitý a vyrovnaný hokej, ve kterém si vytvořili šance oba soupeři. Vedoucí gól Kohoutů na 2:1 ovšem obraz hry proměnil. Domácí hráči sevřeli otěže utkání do svých rukou mnohem pevněji než soupeř a postupem času už nebylo pochyb o tom, že si účast v elitní nadstavbové skupině zaslouží právě oni.

HC Tábor - HC Klatovy

4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

Sobota, 25.11.2017 14:55 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Šedivý (Škoda), Himpan (Škoda), Škoda (Himpan), Škrdleta (TS).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Stibal) – Adamec, Šedivý, Petr Bouška, Štekr, Kotounová, Blafka, od 41. Tesař – Zavadil, Škoda, Himpan – Škrdleta, Přívozník, Kratochvíl – Barták, Chocholoušek, Bednář.


Jindřich Čeřenský, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Kluci šli už od začátku za svým cílem a ke klíčovému utkání přistoupili opravdu zodpovědně. Do našeho druhého gólu byl zápas poměrně vyrovnaný, ale pak už jsme byli nahoře my a vytvořili jsme si i další šance, po kterých mohl být výsledek ještě výraznější. Klukům děkujeme za jejich přístup a nasazení, a hlavně za to, že se jim podařilo splnit cíl a postoupit do elitní skupiny. Musím ale pochválit i soupeře, že chtěl hrát až do konce hokej a neuchýlil se k faulům a tvrdým zákrokům, jak to někdy v takovýchto zápasech bývá.“

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality